قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت 

لوله پلی اتیلن کاروگیت یکی از راههای تامین و بازیافت آب برای مصارف مختلف لوله کشی آب و فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. کیفیت لوله پلی اتیلن کاروگیت به میزان زیادی بستگی به تحمل فشار وارده بر سیستم فاضلاب طراحی شده دارد که با وجود تحمل فشار بالا، لوله پلی اتیلن کاروگیت، لوله هایی سبک با هزینه نصب ارزان هستند.

روتن کار یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواع لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن است که میتواند در این زمینه نیز محصولات متنوع با سایز بندی های مختلف ارائه کند . از این رو میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های زیر با ما در ارتباط باشید و راجع به محصولات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت لوله کاروگیت فاضلابی

 لوله پلی اتیلن کاروگیت در پروژه های فاضلاب شهری در مقایسه با لوله پی وی سی, لوله بتنی, لوله جی آر پی از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت به طور کل برای مصارف فاضلاب خانگی، فاضلاب صنعتی، فاضلاب شهری و زهکش اهمیت دارند.

لوله کاروگیت شرکت رتن کار نوعی لوله پلی اتیلن است که به صورت دو یا چند جداره دارای سطح داخلی صاف ولایه خارجی با پروفیل های دندانه دار تو پر یا تو خالی می باشند. این پروفیل و دندانه ها به شکل مارپیچ و یا حلقوی شعاعی در سطح خارجی لوله پلی اتیلن قرار میگیرند. علت استفاده از لوله پلی اتیلن کاروگیت شرکت روتن کار طول عمر بالای آنها و همچین عدم خوردگی آن در مقابل مواد فاضلابی و گازها، و قیمت گزاری مناسب لوله های پلی اتیلن کاروگیت، می باشد.

 


قیمت اتصالات کاروگیت

قیمت اتصالات پلی اتیلن کاروگیت به عنوان یکی از شاخص های تاثیر گذار در قیمت گذاری پروژه های کاروگیت محسوب می شود . چرا که اتصالات و قیمت ان ها میتواند نقش  تعیین کننده ای داشته باشد. 

مهمترین قسمت پروژه ها که در قیمت گذاری لوله کاروگیت پلی اتیلن اثر دارد، اتصالات و نصب است، چون این لوله ها در زیر زمین استفاده می شوند امکان نشت آب وجود دارد. با نشت آب علاوه بر خسارت به گیاهان و خاک سطح آب های زیر زمینی نیز دچار آلودگی می شود

. اتصالات لوله پلی اتیلن کاروگیت به دو صورت اتصالات مکانیکی و اتصالات جوشی است. در اتصالات جوشی قیمت جوش کاری در قیمت پروژه نیز اثر می گزارد. روش های اتصال جوشی:
1. اتصال‌ لوله پلی اتیلن کاروگیت به روش جوش لب به لب (به انگلیسی) BUTT WELD 
۲. اتصال لوله کاروگیت پلی اتیلن به روش جوش الکتروفیوژن
۳ . اتصال‌ لوله کاروگیت پلی اتیلن به روش جوش اکستروژن
روش بعدی، اتصالاین لوله ها به روش اتصالات مکانیکی یا به عبارتی اتصال با کوپلینگ فشاری است. در اتصالات مکانیکی با استفاده از کوپلر ها مادگی ها ایجاد می گردند که این کوپلر ها و نوعشان در قیمت لوله پلی اتیلن  تاثیر گذار هستند.

زیرا امکان دارد این مادگی ها به صورت دو طرفه باشند و در فرایند قالب گیری در لوله اعمال شوند در این صورت هزینه کوپلر کاهش میابد. به طور کلی کیفیت نصب و اتصال لوله پلی اتیلن کاروگیت بیشترین اهمیت در پروژه های فاضلابی را دارد. وضعیت ظاهری لوله پلی اتیلن و اتصالات کاروگیت سطوح داخلی و خارجی لوله پلی اتیلن باید تمیز و فاقد هرگونه شیار، تاول، سوراخ و یا هرگونه نا همگونی دیگر باشد.

انتهای لوله پلی اتیلن و اتصالات باید به صورت تمیز و دقیق، عمود بر محور طولی لوله پلی اتیلن و در محدوده تعیین شده توسط تولید کننده، برش داده شود. لبه لوله پلی اتیلن و اتصالات بعد از برش تیز و برنده هستند باید از حالت تیزی و برندگی خراج شوند. شرکت رتن کار آماده ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت در ابعادمختلف  می باشد:

 1. 110 میلیمتری
 2.  125 میلیمتری
 3.  160 میلیمتری
 4.  200 میلیمتری
 5.  250 میلیمتری
 6.  315 میلیمتری
 7.  400 میلیمتری
 8.  500 میلیمتری
 9.   600 میلیمتری
 10.  700 میلیمتری
 11.  850 میلیمتری
 12. 1000 میلیمتری

هر یک از ویژگی های ظاهری لوله پلی اتیلن اگر در وزن لوله تغییری ایجاد نکند بر قیمت لوله  پلی اتیلن بی تاثیر است. 

مزیت استفاده از لوله  کاروگیت

عمده انتقال فاضلاب های شهری توسط لوله پلی اتیلن دفنی در زمین انجام میگیرد. به همین دلیل این لوله پلی اتیلن باید دارای مقاومت حلقوی مناسب جهت اعمال بارهای وارده در زیر زمین با حداقل شیب و کمترین وزن ممکن باشند که این کاهش وزن سبب کاهش قیمت لوله پلی اتیلن  می گردد. نهایتاً هزینه تمام شده پروژه انتقال فاضلاب کاهش میابد. مزیت این لوله پلی اتیلن کاروگیت به ترتیب:
- سبکی لوله پلی اتیلن کاروگیت و انتقال راحت آن به پروژه
- مقاومت لوله  پلی اتیلن کاروگیت در برابر سائیدگی
- آب بندی کامل لوله پلی اتیلن کاروگیت پلی اتیلن
- توان بالای لوله پلی اتیلن در برابر خورندگی
- انعطاف بالای لوله پلی اتیلن کاروگیت هنگام نصب
- کاهش قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت به علت کاهش قیمت نصب
مشخصات کیفی لوله پلی اتیلن کاروگیت شرکت روتن کار مربوط به کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی باید طبق استاندارد DIN16961-2 باشد. سایر مشخصات آزمون های مربوط به لوله پلی اتیلن کاروگیت باید طبق استاندارد EN13476 باشد. اتصالات لوله پلی اتیلن کاروگیت می بایستی طبق استاندارد هایDIN16961-2 | EN13476| ASTM-849 باشد. لوله پلی اتیلن کاروگیت از مواد اولیه ای تولید می شود که سطح داخلی و خارجی آن طبق استاندارد ISIRI7174 میباشد.

ار به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت - لیست قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت - قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت - قیمت لوله پلی اتیلن - لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن گازی 4 اینچی - قیمت لوله  پلی اتیلن کاروگیت رتن کار -