معرفی کلی خدمات رتن کار

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن قابلیت انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، موادشیمیایی،دوغاب و پسماندهای خطرناک و گازهای فشرده را دارد .
استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنایع نفت و گاز سابقه ای طولانی دارد و در مقایسه با سایر لوله ها کمترین میزان تعمیر و نگهداری را برای توزیع گاز شهری دارد.

 امروزه استفاده از لوله های پلی اتیلن در شبکه های آبرسانی رو به رشد بوده و مدیران پروژه های اجرائی در اکثر مواقعلوله‌ پلی اتیلن را جایگزین انواع دیگر لوله‌ها نموده‌اند .استحکام و دوام و روش نصب آسان لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن در این تصمیم گیری مدیران اجرایی بسیار موثر بوده است.

از این رو به دلیل ویژگی های لوله پلی اتیلن در اکثر پروژه های فعلی تلاش بر این است که از این محصول استفاده شده تا بازدهی پروژه به حداکثر رسیده تا رضایتی دو طرفه نیز کسب شود. علاوه بر این مجموعه رتن کار در تلاش است تا با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و برترین ماشین آلات همگام با استانداردهای بین المللی، با کیفیت ترین لوله های پلی اتیلن را تولید نماید.

لوله پلی اتیلن و صنعت تولید انواع لوله پلی اتیلن و دیگر محصولات آن در پنجاه سال گذشته پیشرفت‌هایی در راستای بالاتر بردن کیفیت داشته است که خود را به عنوان جایگزین مناسبی برای انواع دیگر لوله‌ها اعم از فولادی, چدنی, GRP و PVC مطرح نموده است.

 امروزه سیستم های لوله کشی پلی اتیلن (HDPE) در حوزه وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری، دفن زباله و کشاورزی به کار می روند. کاربرد مطلوب لوله‌های پلی اتیلن در موقعیت هایی چون سطح زمین، حالت مدفون، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است.

.با توجه به همه این موارد باید به شما این نکته رانیز یاد آوری کرد که لوله های پلی اتیلن در کاربرد های بسیار زیادی منجمله لوله پلی اتیلن تحت فشار، لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای دارند .

شرکت رتن کار به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آب و تجهیزات انتقال ، متناسب با فعالیت های مختلف و براساس کاربرد انواع مختلفی از لوله ها و اتصالات پلی اتیلن را در اختیار متقاضیان قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید از طریق لینک های زیر درخواست های خود را مطرح نمایید.

 

قیمت لوله پلی اتیلن

 

قیمت اتصالات پلی اتیلن

 

 

 

قیمت لوله پلی اتیلن

هر صنعتگر یا کشاورزی که قصد استفاده از لوله پلی اتیلن را دارد باید به این نکته توجه داشته باشد که قیمت لوله پلی اتیلن مورد نظر آن به چه میزان خواهد بود.

به همین منظور ما در این مطلب برای شما به بررسی قیمت اتصالات پلی اتیلن خواهیم پرداخت. لوله های پلی اتیلن از مواد pe٤٠, pe٦٣, pe٨٠ و pe١٠٠ ساخته میشوند. به نسبت خلوص مواد اولیه تولید لوله، قیمت نهایی این لوله ها متفاوت هستند.

 منظور از خلوص مواد میزان ترکیب مواد اولیه با مواد ضایعاتی هست. مواد اولیه ضایعاتی از آسیاب کردن لوله های پلی اتیلن مصرف شده ساخته میشوند. لوله های پلی اتیلنی که با مواد ضایعاتی مثل گرانول یا کامپاند ساخته میشوند کاربردهای خاص خود را دارند..

 مثلا برای غلاف کابل های برق یا فیبر نوری استفاده میشوند. اما برای کاربردهای حساس و تحت فشار و یا پروژه ای که جوش پلی اتیلن در آن نیاز هست باید از لوله های با کیفیت بالا استفاده کرد. اغلب تولید کنندگان لوله پلی اتیلن از ضایعات خط تولید خودشان در لوله های تولیدی خود استفاده میکنند.

 

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت  اتصالات پلی اتیلن شامل اتصالات پیچی و جوشی پلی اتیلن در جهت انجام عملیات انتقال آب به صورت فشار قوی نیز انجام عملیات فاضلاب به صورت کم فشار مورد استفاده قرار می گیرد . بزرگترین مزیت استفاده ازاین اتصالات پلی اتیلن در زمینه فاضلاب ضخامت این اتصالات در مقایسه باتولیدات پوشفیت که بصورت پلی پروپلن تولید می شود که تحمل فشار داخلی وخارجی وعمر مفیدتری را باعث می شود.

 این اتصالات درموارد فشار بالا و انتقال آب و فاضلاب یکی از از مرقون به صرفه ترین محصولات داخلی می باشد. انجام عملیات در موارد جوشی بوسیله دستگاهای جوشی پلی اتیلن ، دستگاه الکتروفیوژن که به راکت پلی اتیلن در سایزهای مختلف می باشد شناخته می شود.

یکی از مزیت های مهم این مجموعه تولید سایزهای مختلف از ٢٠ الی ٤٠٠که در مجموعه اتصالات جوشی قرار می گیرد.  مورد توجه قرار گرفته به همین دلیل پیشنهاد اولیه توسط اکثر واحد های فروش می باشد