قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در کرج شرکت رتن کار


معرفی کمپانی رتن کار :
کمپانی صنعتی رتن کار دارای 16 سال سابقه درخشان در صنعت تولید دستگاه های تمام هیدرولیک و نیمه هیدرولیک، جوش لوله های پلی اتیلن و همچنین لوله و اتصالات جوشی پلی اتیلن در ایران می باشد.
تیم رتن کار باور دارند نسبت به منابعی که جامعه در اختیارشان قرار داده است ، مسئولند.
از این رو اعضای خانواده رتن کار، همواره تلاش می کنند با فعالیت های کوچک اما موثر در حوزه کاری خود نسبت به مردم و جامعه ادای دین کنند .
لازم به ذکر است شرکت رتن کار با توجه به اینکه تمامی استانداردها را در حوزه کاری خود رعایت می کند ، در زمینه ( قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در کرج ) برای مشتریان خود بهترین پیشنهادها را دارا می باشد .


شرکت رتن کار چه اطلاعاتی درباره جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در اختیار مشتریان قرار می دهد؟


جوشکاری اکسترودر ژئوممبران می تواند با دستگاه اکسترودر دستی انجام پذیرد که شامل
موارد زیر می باشد :
1.    سیلندر
2.    ماردون
3.    المنت 
4.    ترموستات کنترل دما
5.    سشوار صنعتی جهت پیشگرم سطح کار
6.    موتور جهت چرخش ماردون 
موادی که به داخل دستگاه تزریق می شود ، به دو صورت مفتول یا گرانول می باشد.
پس از ورود مواد توسط ماردون خرد و به قطعات کوچک تبدیل شده و بر اثر حرکت مارپیچی ماردون فشرده و تحت تاثیر گرمای محفظه سیلندر ذوب می شوند و از طریق نازل پی تی اف از دستگاه خارج می گردند.  مهارت جوشکار در انتخاب فشار کافی، جهت و سرعت مناسب جوشکاری باعث افزایش و کاهش کیفیت جوش خواهد شد.
اعمال فشار خیلی کم توسط جوشکار سبب می شود مذاب نتواند محل مورد نظر رو پر نماید و سرعت خیلی زیاد جوشکاری حجم نازکی از مواد را بر روی سطح کار باقی می گذارد که برای اتصال کافی نیست. چنانچه مذاب خروجی از نازل دستگاه، ظاهری براق داشته باشد دمای ذوب مواد بالاست و چنانچه ظاهری ناهموار داشته باشد نشانه دمای کم ذوب می باشد که بایستی اصلاح گردد ، و دوباره ذکر می شود که همه این موارد به مهارت جوشکار بستگی دارد.


جوش ورق ژئوممبران توسط اکسترودر دستی شامل چه مراحلی می باشد ؟

 1.  چیدمان رول های ژئوممبران ، پهن کردن و برش زدن مطابق طرح اولیه در محل کار 
  2.    آماده سازی تجهیزات مورد نیاز جهت جوشکاری شامل سشوار صنعتی با نازل خاص، سنبهُ مینی سنگ با صفحه سنباده مناسب جهت ورق های پلیمری و دستگاه جوش اکسترودر دستی به همراه مفتول 
  3.    با استفاده از سشوار و غلتک دستی بین دو لبه ورق اتصال موقتی ایجاد می کنیم به این صورت که نازل در بین دو لایه ورق قرار گرفته  هوای گرم سشوار سبب ذوب ورق شده که با اعمال فشار توسط سنبه از سطح رویی ورق اتصال ایجاد می شود.
  4.    کمک مینی سنگ سطح ورق های اتصال یافته را پولیش نموده تا تمام ناهمواری ها از بین برود و بستری هموار برای جوشکاری اکستروژن فراهم گردد.
  5.    درنهایت با آماده شدن دستگاه اکسترودر جهت جوش، عملیات جوشکاری شروع می شود. لازم به ذکر است که باید از سرعت، دما و فشار مناسب جهت جوشکاری استفاده شود تا محل مورد نظر به خوبی آب بند شود. 
   

  از جمله مسئولیت های اجتماعی که کمپانی رتن کار به آن پایبند است :
  کلیه محصولات کمپانی رتن کار دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. همچنین تمام محصولات تولیدی این شرکت دارای نشان استاندارد و گواهی نامه های مربوطه می باشد . 
  به جز تمامی مسئولیت هایی که در حوزه کاری شرکت و مختص به آن است ، رتن کار می کوشد همواره نگاه مسئولانه به محیط زیست داشته باشد.
  شرکت تولیدی رتن کار ، سعی دارد از سبزترین انواع صنایع باشد.
  در عین حال این شرکت در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌ پذیری نسبت به محیط ‌‌زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و ایجاد چرخه‌ی بازیافت ، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشد.
  محصولات جدید رتن کار در راه است ...


قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در شرکت رتن کار چقدر است ؟


رتن کار مفتخر است محصولات تولیدی خود را از جمله جوشکاری اکسترودر ژئوممبران با آخرین تکنولوژی روز دنیا و داشتن گواهی  کیفیت نسبت به دیگر تولید کنندگان به مشتریان خود ارائه دهد.
این اطمینان به کرجی های گرامی داده می شود که قیمت تمامی محصولات و خدمات رتن کار از جمله قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در کرج بسیار مناسب می باشد  و در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در کرج می باشید ، لطفا با مشاوران رتن کار تماس حاصل نمایید.


رتن کار در چه شهرهایی به ارائه خدمات می پردازد ؟

رتن کار توانایی این را دارد که تمامی شهرهای ایران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد .


از شما علاقه مندان و هموطنان کرجی تقاضا می شود جهت ارتباط هر چه بهتر با گروه رتن کار  به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و به ارائه پيشنهادات و انتقادات، بپردازید. مسلماً ما را به سمت پيشرفت و خدمت رسانی هر چه بهتر هدايت می نمايد.