قیمت لوله پلی اتیلن | لیست قیمت لوله پلی اتیلن گازی

 پیش ار پرداختن به قیمت لوله پلی اتیلن قصد داریم به معرفی لوله های پلی اتیلن بپردازیم و مخاطبان را با آن آشنا سازیم . این محصول با کاربرد صنعتی به خوبی توانسته است نیاز های صنایع سنگین پتروشیمی و پلایشگاهی را تامین ساخته و کالایی با کاربرد ویژه را عرضه کند. 

معرفی لوله پلی اتیلن

مناسب بودن لوله پلی اتیلن ویژگی هایی دارد که باعث شده بین مجریان طرح های انتقال پر مصرف شود. قیمت لوله پلی اتیلن نسبت به لوله های فلزی و مقاومت در برابر خورندگی مواد شیمیایی سبب افزایش استفاده از این سبک لوله ها شده است . باید توجه داشت که لوله پلی اتیلن در استحکلام بالا در زلزله و رانش زمین و در نتیجه طول عمر بسیار بالای آن میباشد و همانگونه که مطرح شد قیمت لوله پلی اتیلن بسیار مناسب تر از سایر لوله ها می باشد.

آَشنایی با قیمت لوله پلی اتیلن

در این مقاله تلاش داریم در زمینه لوله های پلی اتیلن و کاربرد آن ها آشنا شویم. برای آشنایی شما و معرفی لوله های پلی اتیلن باید گفت که این لوله ها جنس و نوع آنها از مواد پلی اتیلن است و کار آنها در این زمینه احداث خطوط انتقال عرضه مواد پلی اتیلن پالایشگاه ها هستند و قیمت لوله پلی اتیلن هر روزه در حال تغییر است.

 لذا قیمت این لوله ها هم روزانه تغییر میکند و شما به عنوان مصرف کننده این لوله ها باید در جریان تغییر قیمت های مواد پلی اتیلن باشید.

 

استاندارد لوله های پلی اتیلن 

اهمیت استاندارد در محصولات بازار بسیار مهم و ضروری است و نشانه ی مرغوبیت و کیفیت کالا را روشن میکنند و وجود این استاندارد ها در هرکالا اطمینان مصرف را به افراد مورد علاقه و نیاز به آن کالا را فراهم میسازد .

 پس توجه به این استاندارد ها را حتما در نظر گرفته و به آن توجه کنید. در مورد لوله های پلی اتیلن نیز این استاندارد ها به طور کامل وجود دارد.

 این لوله ها دقیقا با همان مواد و همان کیفیت لوله های تأییدیه دار تولید میشوند. مهر استاندارد ایران نشانه مرغوبیت این لوله ها میباشد و دارای ضمانتنامه معتبر از کارخانه تولید کننده میباشند.

این لوله ها طبق استاندارد 14427 - 2 تولید میشوند. خواص لوله باید طبق این استاندارد باشد. بسیاری از تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن که دارای مجوز استاندارد نیستند ادعا میکنند طبق این استاندارد لوله تولید میکنند که با ارسال نمونه لوله به آزمایشگاه میتوان صحت این ادعا را اثبات کرد.

 توضیحات قیمت لوله پلی اتیلن

 
با توجه به کاربرد های بیشمار لوله پلی اتیلن بخاطر مزیت های فراوان آن در چند دهه اخیر این نوع از لوله ها در صنعت انتقال گاز هم کاربرد و استفاده چشمگیری داشته و در مواردی تا ۹۸ درصد از مصارف از این نوع لوله استفاده می شود.
امروزه استفاده از لوله و اتصالات پلی اتیلن در صنعت گاز امری متداول و ضروری میباشد. تحقیقات نشان میدهد که در اکثر کشورهای جهان لوله پلی اتیلن به طور روز افزون در شبکه های گاز رسانی مورد استفاده قرار میگیرند و کشور ما ایران با توجه به در اختیار داشتن منابع عظیم گاز از این قاعده مستثنی نمی باشد.


مشخصات فیزیکی و شیمیای پلی اتیلن از یک طرف و گسترش روز افزون شبکه گاز رسانی در ایران استفاده از پلی اتیلن را به یک محصول کلیدی و اجتناب ناپذیر تبدیل کرده است. افزایش کاربرد پلیمرها در صنایع مختلف با سرعت چشم گیری در حال افزایش بوده و پلاستیک ها جایگزین ارزان و مناسبی برای فلزات و مواد کانی میباشد.
لوله پلی اتیلن تکجداره گاز رسانی با تاییده اداره گاز تولید و به خریداران عزیز عرضه میگردد. 
لوله پلی اتیلن گازی با دانسیته در حد معمول و متوسط در زمینه انتقال گاز از سال 1960 میلادی چشم همه را به خود دوخت در کشور های اروپائی  و مخصوصا آمریکا حدود  90 درصد شبکه ها و خطوط انتقال گاز از طریق لوله های پلی اتیلن انجام میگرفت.

 مزایای لوله پلی اتیلن 

 1.  اتصال آسان و با درصد خطای پایین
  2.    قابلیت انعطاف پذیری بالا
  3.    مقاومت بالای در برابر خوردگی مواد شیمایی
  4.    عمر مفید طولانی در مقابل کاهش هزینه های نصب و نگهداری
  5.    طول عمر بالا
  6.    مقاومت در برابر رانشهای زیر زمینی


لوله و اتصالات گازی پلی اتیلن از طریق روش اکتروفیوژن به همدیگر وصل شده اند که یکی از مطمئن ترین شیوه های نصب در صنعت پلی اتیلن شناخته می شود.


رتن کار همواره در تلاش است که بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
کلیه لوله پلی اتیلن در سایزهای 63 ,75,90,110,125,160  با فشار کاری 16 بار آماده فرستادن به کلیه پروژه های تاسیساتی است تمامی لوله و اتصالات پلی اتیلنی گاز به همراه اتصالات الکتروفیوژن محصول کارخانجات معتبر داخلی و خارجی را با بهترین  قیمت از رتن کار بخواهید.

 

استاندارهای لوله پلی اتیلن و قیمت لوله پلی اتیلن

لوله  پلی اتیلن گازی مورد آزمون کنترل کیفی قرار می گیرد، که ای آزمون شامل سه بخش می باشد.
 
1- آزمونهای بعد از تولید (BRT): به آزمونهایی گفته می شود که قبل از ترخیص هر دسته از تولیدات بر روی آنها اعمال شده تا از کیفیت تولید مطمئن شویم.
2- آزمونهای تأیید فرایند (PVT): به آزمونهایی گفته می شود که برای  بررسی کیفیت و پیوستگی خط تولید در فواصل زمانی مشخص انجام می شود
3- آزمونهای نوعی (TT): آزمونهایی هستند که برای ثبت احراز تأییدیه های مورد نظر استاندارد انجام می شوند.
 

معرفی  انواع اتصالات  پلی اتیلن  روتنکار

 1.  گپ با بوشن الکتروفیژن
  2.    بوشن الکتروفیوژن
  3.    کیت الکتروفیژن
  4.    زین تبدیل الکتروفیژن
  5.      TF شیر توپی جرج فیشر (GF)
  6.    لوله بر خارجی
  7.    دستگاه جوش الکتروفیوژن 
  8.    اتواسکراپر GF  آچار اکسپندل شیر های پلی اتیلن
  9.    و...

   

قیمت دستگاه جوش لوله پلی اتیلن گازی در کمپانی رتن کار چقدر است؟

جهت استعلام قیمت و با خبر شدن از قیمت لوله پلی اتیلن گازی رتن کار به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

کمپانی رتن کار نماینده رسمی لوله و اتصالات پلی اتیلن گازی در کشور می باشد که تمامی محصولات خود را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می دارد.
لازم به ذکر است که شرکت تولیدی صنعتی رتن کار از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده و تمام محصولات تولیدی این شرکت دارای نشان استاندارد و گواهی نامه های مربوطه می باشد.


رتن کار شرکتی بزرگ و تاثیر گذار در فضای تولید دستگاه های تمام هیدرولیک و نیمه هیدرولیک، جوش لوله پلی اتیلن و همچنین لوله و اتصالات جوشی پلی اتیلن در ایران است.
تیم رتن کار باور دارند نسبت به منابعی که جامعه در اختیارشان قرار داده است ، مسئولند.
از این رو اعضای خانواده رتن کار، همواره تلاش می کنند با فعالیت های کوچک اما موثر در حوزه کاری خود نسبت به مردم و جامعه ادای دین کنند .
شرکت تولیدی رتن کار، سعی دارد از سبزترین انواع صنایع باشد و در زمینه حفاظت از محیط زیست بسیار تلاشگر می باشد.
رتن کار می کوشد همواره نگاه مسئولانه به محیط زیست داشته باشد و این اقدام جدای از تمامی مسئولیت هایی است که در حوزه کاری شرکت و مختص به آن می باشد.


رتن کار در چه شهرهایی به ارائه خدمات می پردازد ؟

رتن کار توانایی این را دارد که تمامی شهرهای ایران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد .
منتظر محصولات جدید رتن کار باشید.
از هموطنان عزیز تقاضا می شود در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد حتما از طریق تماس، نظرات خود را با مشاوران رتن کار درمیان گذاشته، قطعا نظرات شما باعث پیشرفت هرچه بهتر ما خواهد شد.

 

 

جهت اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

 

 

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

 

برخی از لینک های مرتبط در این سایت:

قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران در کرج

قیمت دستگاه جوش بات فیوژن

قیمت جوشکاری اکسترودر ژئوممبران رتن کار

قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب

قیمت لوله کشی کاروگیت

قیمت دستگاه جوش بات فیوژن

لیست قیمت انواع دستگاه جوش پلی اتیلن