دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب رتن کار


دستگاه های جوش پلی اتیلن  لب به لب شرکت رتن کار با طراحی ویژه ومنحصر به فرد جهت اجرای کار در سایت و انواع محیط کارگاهی قابل استفاده میباشد. دستگاههای جوش پلی اتیلن لب به لب رتن کار جهت استفاده در انواع خطوط انتقال آب-گاز-فاضلاب ونفت وپتروشیمی با مواد PE80-PE100 به روش جوش لب به لب (Buttweld) مورد مصرف قرار می گیرد.

روتن کار تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلن با ابعاد و کاربرد های متفاوت بوده و براساس نوع نیاز ها لوله و اتصالات متفاوت مورد استفاه قرار میگرد . از این رو بایستی به موارد زیر توجه کرد . 

قیمت لوله پلی اتیلن براساس کاربرد های زیاد آن میتواند مورد استفاده به شکل گسترده ای قرار گیرد . از این رو اشنایی با مکانیزم های قیمت گذاری اتصالات پلی اتیلن می تواند کاربردی محسوب گردد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید . 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

ویژگی های دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب 


از ویژگی های دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب رتن کار  میتوان به موارد زیر اشاره کرد
•    مورد استفاده در خطوط انتقال لوله هاي پلي اتيلن
•    مخصوص  جوش هاي سر به سر (buttwelding)
•    قابليت جوش لوله واتصالات پلي اتيلن از قطر  ۶۳ الي۲۰۰ ميليمتر
•    دارای فشاركاري ۲-۳-۴-۱۰-۶-۱۶ اتمسفر (آبرساني ،فاضلابي)


قیمت خرید دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب 

با توجه به تولید دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب رتن کار قیمت تمام شده این محصول از دیگر رقبایی که اقدام به خرید محصول از رتن کار مینمایند و اقدام به بازاریابی آن مینمایند پایین تر بوده جهت استعلام قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب رتن کار به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و هزینه خرید این دستگاه جوش پلی اتیلن را جویا شوید.

رتن کار متخصص ترین تولید کننده دستگاه جوش پلی اتیلن لب به لب در کشور