قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی | لیست قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی

روند رو به رشد استفاده از لوله پلی اتیلن ، مرهون خواص و مشخصات این لوله و کاربردهای آن می باشد که باعث شده است در مدت زمان کوتاهی این لوله در ابعاد و سایز های گوناگون تولید گردد.

یکی ازپرکاربردترین سایزهای لوله پلی اتیلن، 3 اینچ است. لوله پلی اتیلن 3 اینچی در بازار فروش لوله پلی اتیلن به لوله سایز 90 مشهور است.

لوله پلی اتیلن 3 اینچی برای مصارف مختلفی استفاده می گردد. از لوله پلی اتیلن 3 اینچ یا 90 میلیمتر برای لوله پلی اتیلن تک جداره و دوجداره استفاده می توان کرد.

شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری در شهر های مختلف ایران است. وآنچه که مشخصه بارز این لوله است، قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی است که کاربردآن را نسبت به دیگر لوله های فلزی و پی وی سی بیشتر کرده است.

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت فروش لوله پلی اتیلن 3 اینچی سایز 90

 

لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری این قابلیت را دارند که در تمامی صنایع استفاده گردند. برای انتقال گاز از لوله پلی تیلن 3 اینچی تک جداره استفاده می شود که به لوله پلی اتیلن سایز 90 گازی مشهور است.

شرکت رتن کار علاوه بر تولید این لوله، قادر به تولید لوله پلی اتیلن گازی در سایز و قیمت های زیر می باشد:


  1. قیمت لوله پلی تیلن گازی 2 اینچی
  2. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 4 اینچی
  3. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 5 اینچی
    4. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 9 اینچی


کیفیت و فشار متحمله لوله پلی اتیلن گاز رسان خیلی مهم است زیرا صدمات حاصل از لوله انتقال گاز جبران ناپذیر است.

به همین دلیل قیمت لوله پلی اتیلن قابلیت بررسی بیشتری دارد. فشاری که این لوله تحمل می کند در قیمت لوله پلی اتیلن گازی تاثیر بسیار دارد و به شرح زیر است:
1. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 10 اتمسفر (10 بار)
2. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 12 اتمسفر (12 بار)
3. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 14 اتمسفر (14 بار)
4. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 16 اتمسفر (16 بار)
5. قیمت لوله پلی اتیلن گازی فشار قوی (بیش از 16 بار)


سبکی وزن – قابلیت جا به جایی آسان – مقاومت در برابر حرکات زمین – مقاومت در برابر خوردگی و ساییدگی- مقاومت در برابر مواد شیمیایی از دیگر ویژگی های لوله پلی اتیلن گازی استاندارد 3 اینچ است.

قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت فاضلابی 3 اینچ

لوله های پلی اتیلن 3 اینچی فاضلابی اکثرا به صورت دو جداره مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها به خاطر ساختار حلقوی که دارند برای استفاده زیر خاک مناسب هستند.

در زمان خرید علاوه بر توجه به قیمت لوله پلی اتیلن گاروگیت 3 اینچ توجه به نکات ضروری دیگر اهمیت دارد، نظیر: مواد اولیه مصرفی برای لایه های خارجی و داخلی لوله پلی اتیلن فاضلابی 90 میلیمتری مطابق با مفاد استاندارد ISIRI7174 باشد.

سطوح داخلی و خارجی لوله و اتصالات باید صاف و تمیز بوده و نباید هیچ گونه شیار و تاول و سوراخ و یا هر گونه ناهمگونی دیگری در آن مشاهده گردد.

لبه لوله پلی اتیلن و اتصالات که بعد از برش تیز و برنده هستند باید از حالت تیزی و برندگی خارج شوند . لایه صاف داخلی لوله پلی اتیلن کاروگیت درخواستی باید از ‌ضخامت لازم جهت امکان استفاده از سیستم تحت فشار شستشوی لوله (Water Jet) برخوردار و داخل لوله ها کاملا صاف و دارای پوشش زرد زنگ باشد.

 تمامی این ویژگی ها در قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی 3 اینچی اثر دارد. از لوله های پلی اتیلن دوجداره برای زهکش نیز استفاده می گردد. شرکت رتن کار آماده ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن دو جداره زهکش 3 اینچ نیز هست.

قیمت فروش لوله پلی اتیلن 3 اینچ آبرسانی

از مهمترین کاربرد های لوله پلی اتیلن سایز 90 در انتقال آب بین منابع آب و انتقال آب از سرچشمه به منبع زمین های کشاورزی است. ویژگی ها و  قیمت لوله پلی اتیلن آب رسانی 3 اینچی با نوار آبی که بر روی لوله کشیده می شود از لوله های دیگر متمایز می باشند.

لوله های پلی اتیلن آب رسانی به دلیل خصوصیات پلیمری برای انتقال مایعاتی که دارای ذرات معلق ساینده می باشند بسیار مناسب می باشد و در سایز ها و فشار های گوناگون تولید و عرضه میگردد.

آب حلال مناسبی است و امکان دارد لوله با آب واکنش داده و آب تغییر ماهیت دهد به همین دلیل در انتقال آب معمولا از پلی اتیلن استفاده شده و قیمت لوله پلی اتیلن اهمیت می یابد.

لوله‌های پلی‌اتیلن آبرسان 3 اینچی با توجه به عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری می‌تواند هزینه‌های اجرا و تعمیر و نگهداری تاسیسات شهری را بسیار کاهش دهد و از این نظر با توجه به طول عمر طولانی بشتر از 50 سال مدیران اجرائی را برای استفاده از این جنس لوله‌ پلی تیلن ترغیب نمایند.

آشنایی با قمیت لوله پلی اتیلن 

آشنایی با قیمت اتصالات پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی

اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی برای لوله پلی تیلن 90 میلیمتری تا 110 میلیمتری استفاده می گردد. از مهمترین ویژگی های اتصالات پلی اتیلن لوله دو جداره این است که قابلیت تبدیل شدن و استفاده در لوله پلی اتیلن تک جداره را نیز دارد.

در اتصالات پلی اتیلن نیز فشار متحمله در قیمت اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی تاثیر به سزا دارد، بعلاوه مواد اولیه نیز در این امر دخیل هستند. شرکت رتن کار یکی از بهترین گزینه هایی است که برای خریدو فروش لوله و اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی پیشنهاد می شود .


لازم به ذکر است، قیمت اجرا و نصب لوله پلی اتیلن در شهر های مختلف و شرایط آب وهوایی مختلف با توجه به فصول سال متغیر است. که جهت کسب اطلاعات دقیق با نمایندگی شرکت رتن کار تماس حاصل فرمایید.

   قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی - قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی -   قیمت لوله پلی اتیلن گازی  -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن