لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای شرکت رتن کار:این لوله ها از نوع پلی اتیلن  از سایز ۱۶ میلی متر شروع و تا سایزههای بالاتر با توجه به نیاز و طراحی پروژه مورد ایتفاده قرار می گیرند.

1 - سبکی وزن ، مقاومت در برابر ضربه و امکان حلقه نمودن لوله های تا سایز 125 میلی متر در طولهای تا 600 متر،موجب شده تا حمل و نقل این محصولات بسیار آسان گردد.

2 - مقاومت در برابر تابش اشعه مخرب خورشیدی (اشعه UV ) از دیگر خصوصیات این محصول است.

3 - قابلیت جوشکاری لوله به لوله و استفاده از رابط های پلی اتیلن و اتصالات فلنچی ، باعث سهولت و سرعت زیاد در نصب و راه اندازی این خطوط لوله می گردد.

4 - به علت خاصیت الاستیسیته می توان این لوله ها را در خارج ترانشه (کانال حفر شده) به هم متصل نمود و بدون ایجاد شکست در لوله و نقطه جوش، آن را به داخل ترانشه منتقل نمود.

5 - قابلیت انعطاف پذیری این لوله ها، امکان استفاده در زمین های ناهموار و ایجاد خمهای مجاز در آن را به کاربران داده است .(شعاع مجاز خم 20 برابر قطر اسمی لوله است)

6 - مقاومت عالی در برابر فشارهای ناشی از زمین لرزه و رانش زمین به خصوص در سطح زیر دریا که امکان حرکت لایه های زمین بیشتر می باشد ، از دیگر مزایای این لوله هاست.

7 - بر  خلاف سایر لوله های انتقال سیالات که ظرفیت انتقال مواد در آن به مرور زمان و به دلیل خوردگی ، رسوبات، نشست پذیری و سایر علل کاهش می یابند ، لوله پلی اتیلن با سطحی فوق العاده صیقلی حداقل مقاومت را در برابر عبور مایعات از خود بروز داده و باعث یکنواختی و ثابت بودن میزان جریان سیال در تمامی طول عمر لوله خواهد شد.

8 - مقاومت در برابر خوردگی ، سائیدگی ، پوسیدگی ، سیالات شیمیایی و عدم جذب آب از دیگر خصوصیات این لوله ها می باشد.

9 - حک تمامی خصوصیات و مشخصات لوله بر روی بدنه آن ، به صورت خوانا و کم عمق ، ردیابی آن را پس از سالها و در فاصله طول عمر این محصول، همواره سهل و آسان نموده است.

10 - هزینه بسیار پایین در نصب و راه اندازی و نگهداری خطوط لوله پلی اتیلن از دیگر مزایای استفاده از این محصولات می باشد.

11 - طول عمر مفید 50 ساله ، لوله پلی اتیلن این شرکت بر اساس جدول راهنما و شرایط کاری درج شده ، به طور استاندارد تا 50 سال عمر مفید خواهد داشت.

دمای محیط و فشار کاری از جمله عوامل مؤثر بر روی طول عمر لوله هستند که بایستی در زمان طراحی خطوط لوله، این عوامل را بر اساس طول عمر مفید مورد نظر با دقت مد نظر داشت.

12 - تنوع در تولید :
رتن کار مفتخر است تمامی نیازهای مشتریان گرامی در زمینه تولید لوله پلی اتیلن تک جداره در سایزهای 16 الی 630 میلی متر و در رده های فشاری از 2.5 الی 20 اتمسفر را بر اساس معیارهای استاندارد ملی و بین المللی تولید می نماید و آنها را بر اساس درخواست مشتریان با ضرایب اطمینان 1.25 و 1.6 تحویل می نماید.

 

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای شرکت رتن کار چقدر است ؟


با توجه به این که حجم کار ها با یکدیگر متفاوت است و سو استفاده برخی از شرکت های دیگر از نام های مشابه شرکت رتن کار از درج قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در استان البرز و دیگر شهرها در وب سایت رسمی رتن کار معذوریم و جهت استعلام قیمت و هزینه خرید لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای به بخش تماس با ما رتن کار مراجعه نمایید.

شرکت رتن کار آماده فروش و ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای رتن کار به شهرهای زیر میباشد :

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در تهران

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ایدر کرج

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در تبریز

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ایدر مشهد

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در شیراز

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در اصفهان

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در ارومیه

 

جهت اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای رتن کار به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

 

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن