قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای متناسب با نیاز های شرکت ها و صنایع بهره بردار تعیین می شود. با توجه به کمبود شدید منابع آبی در کشور و لزوم توسعه صنعت کشاورزی لازم است توجه ویژه ای به این بخش صورت گیرد . از این رو  می بایست به مواردی از دست دست توجه فراوانی داشت . تا بتوان به بهره گیری از لوله پلی اتیلن جهت قطره ای کردن مزارع و باغات استفاده کرد. 

شرکت روتن کار به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه در صدد است تا با ارائه خدمات ویژه در این زمینه بتواند نیاز های صنعت کشاورزی را مرتفع کند . میتوانید با مراجعه به بخش های زیر اطلاعات کافی راجع به لوله و اتصالات پلی اتیلن کسب کنید . 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن

خرید لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای 

برای خرید لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای لازم است این سری از محصولات تولید شده روتن کار با عنوان لوله پلی اتیلن را بیشتر بشناسید و متناسب با نیاز های خود و قیمت لوله پلی اتیلن و به دنبال آن قیمت اتصالات پلی اتیلن نسبت به خرید اقدام کنید. 


این لوله ها از نوع پلی اتیلن  از سایز ۱۶ میلی متر شروع و تا سایزههای بالاتر با توجه به نیاز و طراحی پروژه مورد ایتفاده قرار می گیرند.

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلی متری

 

از مهمترین ویژگی این گونه از لوله و اتصالات به شرح زیر می باشد.

1 - سبکی وزن ، مقاومت در برابر ضربه و امکان حلقه نمودن لوله های تا سایز 125 میلی متر در طولهای تا 600 متر،موجب شده تا حمل و نقل این محصولات بسیار آسان گردد.

2 - مقاومت در برابر تابش اشعه مخرب خورشیدی (اشعه UV ) از دیگر خصوصیات این محصول است.

3 - قابلیت جوشکاری لوله به لوله و استفاده از رابط های پلی اتیلن و اتصالات فلنچی ، باعث سهولت و سرعت زیاد در نصب و راه اندازی این خطوط لوله می گردد.

4 - به علت خاصیت الاستیسیته می توان این لوله ها را در خارج ترانشه (کانال حفر شده) به هم متصل نمود و بدون ایجاد شکست در لوله و نقطه جوش، آن را به داخل ترانشه منتقل نمود.

5 - قابلیت انعطاف پذیری این لوله ها، امکان استفاده در زمین های ناهموار و ایجاد خمهای مجاز در آن را به کاربران داده است .(شعاع مجاز خم 20 برابر قطر اسمی لوله است)

6 - مقاومت عالی در برابر فشارهای ناشی از زمین لرزه و رانش زمین به خصوص در سطح زیر دریا که امکان حرکت لایه های زمین بیشتر می باشد ، از دیگر مزایای این نوع از لوله پلی اتیلن هاست.

7 - بر  خلاف سایر لوله های انتقال سیالات که ظرفیت انتقال مواد در آن به مرور زمان و به دلیل خوردگی ، رسوبات، نشست پذیری و سایر علل کاهش می یابند ، لوله پلی اتیلن با سطحی فوق العاده صیقلی حداقل مقاومت را در برابر عبور مایعات از خود بروز داده و باعث یکنواختی و ثابت بودن میزان جریان سیال در تمامی طول عمر لوله خواهد شد.

8 - مقاومت در برابر خوردگی ، سائیدگی ، پوسیدگی ، سیالات شیمیایی و عدم جذب آب از دیگر خصوصیات این لوله ها می باشد.

9 - حک تمامی خصوصیات و مشخصات لوله بر روی بدنه آن ، به صورت خوانا و کم عمق ، ردیابی آن را پس از سالها و در فاصله طول عمر این محصول، همواره سهل و آسان نموده است.

10 - هزینه بسیار پایین در نصب و راه اندازی و نگهداری خطوط لوله پلی اتیلن از دیگر مزایای استفاده از این محصولات می باشد.به گونه ای که قیمت تمام شده بسیار مقرون به صرفه است در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری راجع به قیمت این محصولات دارید می توانید . از طرق زیر اقدام نمایید.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن 

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن 11 - طول عمر مفید 50 ساله ، لوله پلی اتیلن روتن کار بر اساس جدول راهنما و شرایط کاری درج شده ، به طور استاندارد تا 50 سال عمر مفید خواهد داشت.

دمای محیط و فشار کاری از جمله عوامل مؤثر بر روی طول عمر لوله هستند که بایستی در زمان طراحی خطوط لوله، این عوامل را بر اساس طول عمر مفید مورد نظر با دقت مد نظر داشت.

12 - تنوع در تولید :
رتن کار مفتخر است تمامی نیازهای مشتریان گرامی در زمینه تولید لوله پلی اتیلن تک جداره در سایزهای 16 الی 630 میلی متر و در رده های فشاری از 2.5 الی 20 اتمسفر را بر اساس معیارهای استاندارد ملی و بین المللی تولید می نماید و آنها را بر اساس درخواست مشتریان با ضرایب اطمینان 1.25 و 1.6 تحویل می نماید.

 

محاسبه قیمت اتصالات پلی اتیلن آبیاری قطره ای


محاسبه قیمت اتصالات پلی اتیلن آبیاری قطره ای با توجه به این که حجم کار ها با یکدیگر متفاوت است و سو استفاده برخی از شرکت های دیگر از نام های مشابه شرکت رتن کار از درج قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در استان البرز و دیگر شهرها در وب سایت رسمی رتن کار معذوریم و جهت استعلام قیمت و هزینه خرید لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای به بخش تماس با ما رتن کار مراجعه نمایید.

 

 

جهت اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن  و همچنین قیمت اتصالات پلی اتیلن رتن کار به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

 

لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای , لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای , قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای , لیست قیمت لوله پلی اتیلن