قیمت لوله پلی اتیلن در تهران 

تهران به عنوان پایتخت ایران  و همچنین صنعتی ترین شهر ایران شناخته می شود از این رو قیمت لوله پلی اتیلن در تهران به دلیل کاربرد های زیاد لوله پلی اتیلن و همچنین اتصالات پلی اتیلن میتواند اهمیت زیادی داشته باشد. 

روتن کار با توجه به توان فنی و تخصصی مجموعه خود آمادگی ارائه خدمات در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن و همچنین انواع اتصالات پلی اتیلن را داراست . 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید از طریق کارشناسان ما در روتن کار از قیمت ها و کاربرد های محصولات اطلاعات کافی را کسب نمایید ، علاوه بر آن میتوانید از طریق لینک های زیر اطلاعات مورد درخواست خود را پیگیری نمایید. 

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

 

لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری تحت فشار در تهران

دو میلیون و ۴۲۵ هزار تن محصولات زراعی در استان تهران تولید می شود ، آب و آبیاری مهمترین نهاده  در تولیدات گیاهی است، که اهمیت نحوه آبیاری بیش از بیش مورد توجه قرار می گیرد.

علاوه بر مزارع، استان تهران یکی از استانهایی است که تولیدات گلخانه ای بالایی دارد و گلخانه اکثرا به صورت مکانیزه اداره می شود با توجه به بحران کم آبی و خشکسالی در شهر تهران لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار راهگشاری این مشکل آبیاری است.

از آنجایی که مهمترین بخش در این نوع آبیاری لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر است،  لیست قیمت لوله 16 میلیمتری در تهران برای آبیاری بارانی و قطره ای هم در گلخانه ها و هم در مزارع اهمیت دارد.

شرکت رتن کار در تمامی شهر های استان تهران دارای نمایندگی بوده و لوله پلی اتیلن آبیاری 16 میلیمتری مناسب برای آبیاری تحت فشار را ارائه می دهد.

 

کاربرد لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در مزارع تهران

آبیاری تحت فشار بارانی در مزارع بزرگ با قابلیت جا به جایی کاربرد دارد این در حالی است که اگر این قابلیت جا به جایی وجود نداشته باشد از آبیاری قطره ای استفاده می شود .

در هر دو این روش ها قیمت لوله پلی اتیلن اهمیت دارد. در این روش آب تحت فشار ایجاد شده به وسیله موتور پمپ ، وارد لوله پلی اتیلن مسیر شده و از طریق آب پاشها به اطراف پخش می شود.

در این سیستم از لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در خطوط اصلی و خطوط فرعی لوله پلی اتیلن آبیاری استفاده می شود. قیمت لوله  پلی اتیلن 16 میلیمتری بسته به طول لوله و فشار متحمله توسط لوله بستگی دارد.

فشار متحمله توسط لوله پلی اتیلن اصلی بیشتر از لوله پلی اتیلن فرعی است. لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری با فشار 4 اتمسفر برای لوله های فرعی اغلب کاربرد دارد و برای لوله های اصلی از لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با فشار 6 اتمسفر اغلب استفاده می شود.

کاربرد لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در گلخانه های تهران

در گلخانه ها معمولا از ابیاری تحت فشار یا ثقلی (کرتی) استفاده می گردد. در آبیاری تحت فشار گلخانه قیمت لوله   پلی اتیلن 16 میلیمتری اهمیت پیدا می کند زیرا علاوه بر تامین آب در کاهش دما گلخانه و افزایش رطوبت محیط نیز این روش آبیاری موثر است. 

لوله پلی اتیلن در گلخانه نیز به صورت اصلی و فرعی تقسیم بندی می شوند. در آبیاری قطره ای و بارانی میزان لوله پلی اتیلن استفاده شده برابر هستند و شبیه به مزرعه نیستند.

در نتیجه قیمت لوله پلی اتیلن در گلخانه و مزرعه متفاوت می گردد. با استفاده از لوله پلی اتیلن میزان مصرف آب کاهش یافته و راندمان تولید نیز 75 درصد افزایش می یابد. 

 

مزیت های لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در تهران

در تهران میزان گلخانه ها بیش از مزارع است. در شهرستان ورامین تعداد گلخانه بیش از دیگر نقاط استان است .

مهمترین عاملی که استفاده از لوله  پلی اتیلن را در مزارع و گلخانه های تهران گسترش داده اند. سهولت نصب، وزن سبک، جا به جایی آسان، سهولت ترمیم، تنوع قطعات، مقاومت در برابر مواد شیمایی، مقاوم بودن در برابر ضربه است .

یکی از مهمترین ویژگی های لوله پلی اتیلن مقاوم بودن در برابر اشعه فرابنفش آفتاب میباشد. علاوه بر قیمت،  ازقیمت نوار های آبیاری پلی اتیلن نیز در تهران اهمیت دارد. علاوه بر آبیاری کاربرد انواع لوله پلی اتیلن در قیمت لوله پلی اتیلن اثر دارد.

قیمت لوله پلی اتیلن در شهر های تهران

شرکت رتن کار آماده فروش وارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن در شهرهای استان تهران میباشد. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه داشته باشید میتوانید از طریق تماس با این شرکت به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.

ساکنان شهرستان های تهران با توجه به میزان درخواست ها میتوانند، نیاز های خود را از طریق روتن کار درخواست داده و برآورده سازند. 

 

قیمت فروش اتصالات پلی اتیلن در تهران

قیمت اتصالات پلی اتیلن در تهران به اندازه خود لوله های پلی اتیلن تاثیر گذار است و میتواند با توجه به نیاز های کاربران درخواست های زیادی در این راستا دریافت شود. 

در مزارع و گلخانه های تهران قیمت اتصالات پلی اتیلن به اندازه قیمت لوله پلی اتیلن مهم است.

اتصالاتی که  در  انشعابات اصلی به فرعی و اتصال لوله پلی اتیلن به یکدیگر استفاده می شود شامل:

سه راهی های 16 میلیمتری
بست انتهایی 16 میلیمتری
دپرین دو طرفه
زانویی پلی اتیلن 16 میلیمتری

این اتصالات اکثرا از جنس پلی اتیلن با فشار متحمله 4 اتمسفر می باشد که تمامی این ویژگی ها در قیمت اتصالات پلی اتیلن اثر دارد.

البته برای اتصال انشعابات اصلی لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در زمین های کشاورزی و باغات از جوش لب به لب استفاده می گردد.

فروش اتصالات 16 میلیمتری در تهران بیشتر از جوشکاری است زیرا انشعابات بیش از لوله پلی اتیلن اصلی در زمین قرار میگیرند و قیمت اتصالات پلی اتیلن اهمیت بیشتری دارند. 

از مهمترین ویژگی های این اتصالات در مقابل ترک خوردگی ، فشار و شکست بسیار ایمن و مقاوم هستند.

به طور کلی قیمت اتصالات پلی اتیلن بسته به نوع مواد اولیه و فشار متحمله تعیین می گردد. قیمت لوله ها و اتصالات پلی اتیلن 16 میلیمتری pe100 ارزانتر و با کیفیت تر است. 

 

جهت بررسی دقیق لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در استان تهران با نمایندگی های فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت لوله پلی اتیلن - لیست قیمت لوله پلی اتیلن -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در تهران  - لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در تهران -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری