قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی

برای درک بهتر ضرورت اهمیت قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی  لازم است تا دلیل نیاز به لوله پلی اتیلن و همچنین اتصالات پلی اتیلن 

کشاورزی اولین شغل ایرانیان باستان بوده و از دیر باز کشاورزی در ایران رونق داشته است. مهمترین نهاده کشاورزی و تولیدات گیاهی آب و آبیاری است.

درکشاورزی مدرن آبیاری با استفاده از روش تحت فشار انجام میگیرد. در این روش از آبیاری معمولا از لوله پلی اتیلن استفاده می شود که بهترین نوع لوله برای این سیستم آبیاری است.

کشاورزی به طور تقریبی در تمامی استان های ایران رونق دارد و در نتیجه لیست قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی در شهر های مختلف ایران اهمیت دارد. شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن در تمامی نقاط ایران است و آماده تولید سایز های مختلف لوله پلی اتیلن در شهر های مختلف می باشد.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید و با مشاوران شرکت روتن کار ارتباط بگیرید. 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

 

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار در کشاورزی

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار کشاورزی به عوامل زیادی بستگی دارد و میتواند از عوامل زیادی پیروی کند. که در این مقاله تلاش داریم به بررسی آن ها بپردازیم . با ما همراه باشید. 

سایز لوله در زمان خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن یکی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

سایز و ابعاد لوله پلی اتیلن از این جهت اهمیت دارد که، برای آبیاری زمین های کشاورزی و گلخانه ها آب ابتدا از منبع به سر مزرعه باید انتقال پیدا کند. به علت اینکه حجم و فشار آب در این مرحله بالا است معمولا از لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری استفاده می شود.

این لوله پلی اتیلن با ضخامت های مختلف تولید می شوند تا فشار های متحله متفاوتی را داشته باشند. تغییر ضخامت در قیمت گذاری لوله  پلی اتیلن کشاورزی تاثیر گذار است.

در مناطقی که دبی آب بالا است و حجم بالاتری از آب وارد لوله می گردد معمولا از لوله هایی با فشار 32 بار به بالا استفاده می گردد که به لوله پلی اتیلن فشار قوی 110 میلیمتری معروف هستند. شرکت رتن کار آماده ارائه لیست قیمت لوله  پلی اتیلن 110 میلیمتری  به متقاضیان در این بخش است . 

کاربرد انواع لوله پلی اتیلن در کشاورزی

مهمترین کاربرد لوله پلی اتیلن در کشاورزی در انتقال آب است. بعد از انتقال آب به منبع، آب در مرحله بعد به پای گیاه انتقال می یابد. لوله های که در این مرحله استفاده می گردند لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری هستند.

به همین جهت قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در این مرحله اهمیت دارد. فشار های متحمله توسط لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری 4 بار و 6 بار است. این لوله ها در کلاف های 400 متری معمولا تولید می شوند و چون آب با فشار وارد لوله می شود و از نازل ها خارج می شوند.

قطر و ضخامت لوله  پلی اتیلن اهمیت داشته و در قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری به شدت اثر گذارند. راندمان مصرف آب با استفاده لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری، 70 درصد افزایش می یابد. از دیگر ویژگی های این لوله ها مقاوت به ضربه حرکت است .

زیرا در بعضی از روش های آبیاری تحت فشار متحرک هستند و داخل مزرعه و گلخانه حرکت می کنند این ویژگی  ذکر شده در قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشاراثر گزار است. شرکت رتن کار آماده ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در شهر های زیر می باشد:


2. لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در تهران

3. لیست قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در جیرفت

تاثیر اتصالات پلی اتیلن در قیمت گذاری لوله پلی اتیلن کشاورزی


برای تعیین قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای، نوع اتصالات تاثیر به سزایی دارد. برای اتصال لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری معمولا از دو روش اتصالات پیچی و روش جوش لب به لب استفاده می شود.

اتصالات پلی اتیلن قادر هستند تا فشار 10 بار را در سیستمهای تحت فشارتحمل کنند. اتصالات پیچی پلی اتیلن دراجرای پروژه بسیارکارراتسهیل بخشیده وازاین نوع اتصالات میتوان چندین باراستفاده نمود.

این اتصالات رامیتوان پس ازنصب چندین باربازودوباره مورداستفاده قرارداد. این اتصالات معمولا انشعاب گیری در قسمت های مختلف مزرعه مورد استفاده قرار میگیرند. اتصالات جوشی پلی اتیلن در فشارهای 4، 6، 10 ،16 اتمسفرتولیدمی شوند. قیمت انواع اتصالات پلی اتیلن کشاورزی بسته به ویژگی اتصالات متفاوت است.

از مهمترین ویژگی های اتصالات پلی اتیلن کشاورزی شرکت رتن کار موارد زیر است. 


1. مقاومت در مقابل مواد شيميايي و زنگ زدگی ،شكستگي و ترك خوردگي ناشی از فشار یا ضربه ،خوردگي و ساييدگي،ارتعاشات ناشي از زمين لرزه،
2. صیقلی و صاف بودن جداره خارجی و داخلی (کم بودن افت فشار ناشی از اصطکاک سطح داخلی)
3. عدم رسوب گيري
4. انعطاف پذيري بالا
5. هزینه کم وسرعت بالا نصب و اجرا
6. عدم نیاز به ماشين آلات سنگین در زمان اجرا

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی - لیست قیمت لوله  پلی اتیلن کشاورزی - لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن - لوله  پلی اتیلن 16 میلیمتری - لیست قیمت لوله  پلی اتیلن 110 میلیمتری - قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

 با ما همراه باشید با مشاوره  خرید  انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن روتن کار

قیمت لوله پلی اتیلن 
قیمت اتصالات پلی اتیلن