قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن استاندارد

مقدار نهایی قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن استاندارد براساس کارکرد های مختلف آن ها و با معیارهای مشخص تعیین میگردد. استاندارد های لوله پلی اتیلن با هدف تولید و نصب با کیفیت لوله ها در موارد مصرف مختلف تدوین می گردد.

این استاندارد ها در دو مرحله، مرحله تولید و مرحله نصب تدوین شده است. بسته به نوع مصرف لوله ( گازی، آبرسان و ...) و سایز لوله پلی اتیلن استاندارد های مختلفی تدوین شده است.

استاندارد ها در زمان خرید و فروش لوله پلی اتیلن اهمیت بالایی پیدا می کنند و در قیمت گزاری لوله پلی اتیلن  تاثیر به سزایی دارند. استاندارد های لوله پلی اتیلن در اروپا با عنوان های استاندارد اروپا (EN)، در ایران با عنوان استاندارد ملی ایران (ISIRI)، و استاندارد های بین المللی با عنوان ISO ارائه می گردد. هر کدام از استاندارد های تعریف شده در خرید و فروش لوله پلی اتیلن تاثیر گذار است.

شرکت رتن کار از سال 1380 محصولات تولیدی خود دارای نشان استاندارد وگواهی نامه های مربوطه می باشد، و همچنین کلیه محصولات دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد این شرکت کیفیت محصولات تولیدی و لیست قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد را بر اساس سه فاکتور اصلی (ماده اوليه، تجهيزات و نظارت) در طول سالها فعالیت خود اجرا و بهبود بخشیده است و در طی مسیر کیفیت همواره ثابت قدم است.

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن


استاندارد لوله پلی اتیلن آبرسانی در مرحله تولید

موسسه استاندارد و تحقیقات کشور در سال 1353 استانداردی تحت عنوان پلاستیک ها-لوله پلی اتیلنی مورد استفاده در آبرسانی-ویژگی ها، تدوین کرد، که این استاندارد مهمترین استاندارد در خرید و فروش لوله پلی اتیلن است.

این استاندارد به خاطر اهمیتی که دارند همواره به روز رسانی می شوند و قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب آخرین بروز رسانی (1382) تعیین می گردد. در این استاندارد ضمن حمایت از مصرف کنندگان و حفظ سلامت فردی و عمومی، حصول اطمینان از کیفیت محصول و ملاحظات زیست محیطی و اقتصادی، اجرای استاندارد را اجباری اعلام می شود تا مصرف کنندگان در زمان خرید و فروش لوله پلی اتیلن از قیمت لوله های پلی اتیلن اطمینان حاصل کنند.

هدف از تدوین این استاندارد در زمان تولید لوله پلی اتیلن  تعیین خصوصیات مورد نیاز لوله های ساخته شده از پلی اتیلن است که برای انتقال آب در زیر یا بر روی سطح زمین و همچنین در داخل یا خارج ساختمانها کاربرد دارد.

در این استاندارد مواردی که در قیمت لوله های پلی اتیلن تاثیر گذار است قطر خارجی اسمی، قطر خارجی متوسط، ضخامت جداره در هر نقطه، ضخامت اسمی جداره، نسبت ابعاد استاندارد، ابعاد لوله و آزمون های فشاری است. هر یک از موارد معرفی شده برای استاندارد با استفاده از آزمونها و نمونه گیری تعیین می گردند که هر کدام از نمونه ها و آزمون ها خود دارای استاندارد می باشند که به عنوان بند های استاندارد معرفی می گردد.

انواع سایز اسمی لوله پلی اتیلن که قیمت آن اهمیت دارد به شرح زیر است:

 1. خرید و فروش لوله پلی اتیلن استادارد 2 اینچی

2.خرید و فروش انواع لوله پلی اتیلن استاندارد 3 اینچی

 1. قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن استادارد 4 اینچی
 2. قیمتهای لوله پلی اتیلن استادارد 5 اینچی
 3. قیمت های لوله پلی اتیلن استاندارد 9 اینچی


استاندارد های پلی اتیلن زهکش و فاضلابی 

برای قیمت گزاری نصب لوله پلی اتیلن از سری استاندارد های 14427 ملی ایران استفاده می شود. هدف از تدوین این استانداردها، ارائه ی ویژگی های لوله پلی اتیلن برای كاربردهای مدفون در خاك یا روزمینی، به منظور آبرسانی برای مصارف انسانی، انتقال آب خام قبل از تصفیه، جمع آوری و انتقال فاضلاب و زهكشی تحت فشار، سامانه های فاضلاب تحت خلأ، و آبرسانی برای سایر مصارف است. هر یک از این شرایط در قیمت تمام شده لوله پلی اتیلن تاثیر گذار است.

 

در این استاندارد موارد مورد بررسی که در قیمتگزاری پروژه های پلی اتیلن تاثیر گذار است شامل :

 1. حداکثر فشار کاری تا 25 بار
  2. دمای کاری 20 درجه سانتی گراد به عنوان دمای مرجع 
  3. مدفون در خاک
  4. محل تخلیه به دریا- خوابانیده شده در بستر آب
  5. روزمینی، شامل لوله پلی اتیلن معلق در زیر پل ها 
  الزامات و روش های آزمون اجزاء سامانه لوله گذاری در استاندارد های ملی 2 - 14427 ، 3 - 14427 و 4 - 14427 مشخص می شوند الزامات کارایی سامانه در استاندارد ملی 5-14427 ارائه می شود.  استاندارد های شرکت رتن کار برای انواع مصرف لوله مناسب بوده و قیمت لوله پلی اتیلن با نوع مصرف مختلف به شرح زیر است:
 2. قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد گازی
 3. قیمت لوله پلی اتیلن استادارد کشاورزی
 4. قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد دوجداره کاروگیت
 5. قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد تک جداره
 6. قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد آبیاری تحت فشار
 7. قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد زهکش


استاندارد های لوله پلی اتیلن شرکت رتن کار

در زمان خرید و فروش لوله پلی اتیلن شرکت رتن کار ویژگی های زیر برای لوله تعریف می گردد: 
1- نشان استاندارد INSO 14427-2
2- برند معتبر کارخانه رتن کار
3- نوع مواد اولیه پلی اتیلن
4- تاریخ تولید لوله پلی اتیلن
5- شماره خط تولید لوله پلی اتیلن
6- رده فشاری کاری 
تمامی موارد در سایز ها و کاربرد های مختلف متفاوت است. تعیین قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد دقیقا بر اساس همین شش مورد ذکر شده می باشد. جهت خرید و فروش لوله پلی اتیلن استاندارد با نمایندگی های فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 به طور کلی جهت بررسی قیمت دقیق لوله پلی اتیلن استاندارد در شهر های مختلف ایران و بررسی مشخصات لوله پلی اتیلن و کاربردهای آن با دفتر مرکزی رتن کار در تهران تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد - لیست قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد - قیمت لوله پلی اتیلن 160 میلیمتری در قم - قیمت لوله پلی اتیلن گازی رتن کار -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن