لوله پلی اتیلن 110 میلی متری 

لوله پلی اتیلن 110 میلی متری از دستاورد های نوین صنعتی محسوب می شود، چرا که از 50 ساله گذشته تا کنون روند استفاده از لوله پلی اتیلن آبرسان رو به رشد است.

با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، انتقال آب بین شهر ها و سد ها افزایش یافته است، و این امر استفاده از لوله پلی اتیلن سایز بزرگ رارونق داده است.

قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در شهر هایی که با مشکل کم آبی بیشتر مواجه اند، اهمیت بیشتری دارد. شرکت روتن کار تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلن خدمات مربوط به لوله و اتصالات را ارائه میدهد. 

برای خرید لوله و اتصالات روتنکار می توانید با ما در تماس باشید. 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

قیمت  لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری آبرسان

شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن آبرسانی در سایز های مختلف می باشد که این لوله ها با اتصالات جوشی بهم وصل می‌شوند یکی از مطمئن ترین روش‌های اتصال در خطوط لوله می‌باشد.

این لوله ها در صورت جوشکاری صحیح نشتی نخواهد داشت. لوله‌ پلی‌اتیلن 110 میلیمتری آبرسان با توجه به عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری می‌تواند هزینه‌های اجرا و تعمیر و نگهداری تاسیسات شهری را بسیار کاهش دهد و از این نظر با توجه به طول عمر طولانی بشتر از 50 سال مدیران اجرائی را برای استفاده از این جنس لوله‌ها ترغیب می‌نماید.

قیمت لوله های پلی اتیلن 110 میلیمتری آبرسان بسته به انواع مختلف این نوع از لوله ها متفاوت است. از این رو میتوانید با تماس با مجموعه روتنکار از ان ها اطلاع بگیرید. 

 

قیمت لوله پلی اتیلن گازی 110 میلیمتری

کارفرمایان برای کاهش هزینه انتقال گاز و کاهش زمان اجرای پروژه از لوله های پلی اتیلن گازی استفاده می کنند. اتصالات مورد استفاده در شبکه ‌گازرسانی از اتصالات الکتروفیوژن می‌باشد.

جوش الکتروفیوژن و اتصالات آن به علت ایمنی بسیار بالا تنها نوع اتصال مورد تأیید استاندارد IGS برای خطوط انتقال گاز است. همچنین تجربه نشان داده است که اتصال لوله‌ پلی اتیلن با جنس‌های مختلف پلی اتیلن نیز در این روش مقدور است.

در کنار ایمنی آن، از دیگر مزایای این روش در سرعت بالا و تمیزی اتصال است. انچه که در لوله پلی اتیلن گازی اهمیت دارد سایز لوله است که در قیمت لوله پلی اتیلن گازی تاثیر گذار است. قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار در سایز های  به شرح زیر است:

 1.  لوله پلی اتیلن گازی 63 میلیمتری 16 بار
 2. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 90 میلیمتری 16 بار
 3. قیمت لوله پلی اتیلن گازی 110 میلیمتری 16 بار
 4.  لوله های پلی اتیلن گازی 125 میلیمتری 16 بار
 5.  لوله های پلی اتیلن گازی 225 میلیمتری 16 بار

قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت 110 میلیمتری

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت یکی از انواع لوله پلی اتیلنی است که کاربرد بالایی در صنعت فاضلاب دارد. لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی رتن کار با توجه با ساختار ویژه ای که دارد برای لوله های دفنی یکی از بهترین گزینه های موجود هستند.

برای استفاده از لوله کاروگیت معمولا از سایز 110 میلیمتر تا 1000 میلیمتر معرفی می گردد. از مهمترین مزیت های لوله پلی اتیلن کاروگیت 110 میلیمتری:

 1. مقاومت بالا در برابر خوردگي
 2. محدوده دمای کاری وسیع
 3. انعطاف‌پذيري،امکان بارگيری و نصب سهل‌تر به دليل قابليت انعطاف بالای لوله‌های پلی اتیلن
 4. اتصالات مناسب با آب‌بندی کامل
 5. مقاومت جوش برابر و حتي بيشتر از لوله به دليل همگن بودن جوش و لوله
 6. رفتار هیدرولیکی مناسب‌تر
 7. مقاومت بالا در برابر سایش
 8. وزن سبک و امکان جابجایی راحت‌تر
 9. هزینه پائین انتقال و نصب

قیمت لوله پلی اتیلن زهکش 110 میلیمتری

قیمت لوله پلی اتیلن زهکش در صنایع کشاورزی بیشترین اهمیت را دارد. برای خروج آب های اضافی زمین های کشاورزی که اکسیژنخاک را محدودکرده اند وله پلی اتیلن زهکش استفاده می شود.

در محل هایی که آب باران و سیلاب ها رواج دارند و سریع جاری می شوند خروج این اباز محدوده از صدمات آب جلوگیری میکند. اطراف ساختمانها، پل ها، جاده هاآب زیاد در یک زمان کوتاه می تواند حالت بسیار خطرناکی را در اطراف یک ساختمان و یا پل به وجود آورد.

در جاده ها مهمترین عامل تخریب سطح جاده وجود آب اضافه حاصل از بارندگی یا آب زیر سطحی می باشد که عمدتاً در زمستان باعث یخ زدگی سطح جاده می شود. این یخ زدن جدا از به وجود آوردن حوادث مختلف، عامل مهمی در تخریب سطح جاده می باشد. به همین دلیل لوله پلی اتیلن زهکش 110 میلیمتری اهمیت بالایی دارد

 کاربرد لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری

با توجه به موارد ذکر شده در بالا، لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در صنایع مختلف و در شهر های مختلف کاربرد دارد. لازم به ذکر است که قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در شهر های مختلف متفاوت است که شرکت رتن کار آماده ارائه این لیست قیمت به شرح زیرمی باشد:

 

قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در یزد

لازم به ذکر است که فشار متحمله توسط لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری با توجه به کاربرد لوله در صنایع مختلف تعیین می گردد که در شرکت رتن کار این لوله پلی اتیلن در فشار‌های کاری 10 , 12.5 , 16 بار به صورت کلاف تولید می‌گردد و در باقی فشارهای کاری به صورت شاخه‌های 20 متری تولید و عرضه خواهد شد.

جهت بررسی مشخصات و لیست قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری با نمایندگی های شرکت رتن کار تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با قیمت لوله پلی اتیلن 

آشنایی با قیمت اتصالات پلی اتیلن 

 

 قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری - لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری - قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در یزد - قیمت لوله پلی اتیلن گازی 110 میلیمتری 16 بار