قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری رتن کار

در مدت زمان کوتاهی که از تولید پلی اتیلن گذشته است، تولید این نوع از لوله پلی اتیلن روند رو به رشدی داشته است، همچنین با پیشرفت لوله پلی اتیلن، میزان کاربرد آن در صنایع مختلف بیشتر شده است. قیمت لوله پلی اتیلن در طیف وسیعی از مصارف را در زمینه مختلف من جمله انتقال گاز، انتقال آب و آبرسانی، فاضلابی، زهکش و ... اختصاص داد.

در این میان سایز لوله پلی اتیلن ارتباط مستقیم با سیال و فشار دارد.

قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری

 

لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری در میان پروژه های مختلف عمرانی بیشترین کاربرد را در کشاورزی، گازرسانی  آبرسانی و... را دارد. قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر در کلاف های 100 متری تعیین می گردد. شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری به قیمت نمایندگی در شهر های مختلف ایران می باشد.

قیمت اتصالات پلی اتیلن 90 میلیمتر

خرید و فروش اتصالات پلی اتیلن 90 میلیتری بسته به وزن و فشار تعیین می گردد. نوع اتصال و نحوه اتصال لوله های پلی اتیلن در سایز ۹۰ هم به صورت جوشی و هم به صورت پیچی و در مواردی به صورت اتصال فلنج و رینگ میباشد .

قیمت اتصالات 90 میلیمتری با توجه به نوع اتصالات متغیر است، و در بازار اتصالات پلی اتیلن 90 میلیمتری به اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی شناخته می شوند. اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی فشا های متغییری بر اساس نوع مصرف لوله پلی اتیلن تحمل می کنند.

قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن 3 اینچی سایز 90 بسته به مواد اولیه ی P63 , P80 , P100 تهیه می شوند که بر اساس انتخاب نوع مواد اولیه ، قیمت لوله پلی اتیلن متغیر می گردد. شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن با سایز ۹۰ در انواع فشار ۴ الی ۳۲ بار تولید میگردند که هم به صورت شاخه های ۶ و ۱۲ متری و هم به صورت کلاف تولید میگردند .

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت خرید لوله پلی اتیلن گازی 90 میلیمتری

قیمت لوله پلی اتیلن گازی 90 میلیمتری معمولا بسته به فشار کاری و محل نصب و نوع اتصالات متغیر است. اما لوله پلی اتیلنی که در گاز رسانی استفاده می گردد معمولا تک جداره بوده و فشار کازی 16 اتمسفر را تحمل کرده و مطابق با استاندارد های IGS-M-PL-014-01(2) – EN1555- ISIRI 11233- ساخته می شود.

اتصال این نوع لو له و اتصالات پلی اتیلن گازی به صورت الکترو فیوژن میباشد. لیست قیمت لوله پلی اتیلن گازی 90 میلیمتری در شهر های مختلف متغییر است 

 


قیمت لوله پلی اتیلن آبرسان 90 میلیمتری

آبرسانی یکی از بزرگترین دقدقه های کشور هایی است که در آستانه خشکسالی هستند. لوله های پلی اتیلن در این بین نقشی اساس دارند. لوله پلی اتیلن آبرسان 90 میلیمتری علاوه بر آبرسانی به شهر ها و روستا ها در صنعت نیز کاربرد کارد.

قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلمتری در کشاورزی  از مهمترین بخش های صنعت آبرسانی است. زیرا انتقال آ از منابع و سد ها به و از آنجا به سر زمین معمولا چزء بخش هایی است که از لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری حتما استفاده می گردد.

لازم به ذکر است که خاصیت فیزیکی و شیمیایی لوله های پلی اتیلن به نحوی است که در تغییر رنگ، بو و مزه آب تاثیر نداشته و لوله پلی اتیلن برای آبرسانی بهترین گزینه است. از طرفی دیگر قیمت لوله پلی اتیلن آبرسان باعث شده استفاده از این لوله روز به روز افزایش یابد.

اتصالات پلی اتیلن آبرسان معمولا از نوع پیچی است تا کوچکترین نشتی در این سیستم آبرسانی نباشد. اتصالات پلی اتیلن آبرسان پیچی معمولا فشار کاری معادل 10 اتسفر را تحمل می کنند. و دارای ویژگی های زیر می باشند:

 1. مقاومت بسیار خوب اتصالات پلی اتیلن در مقابل شكستگي و ترك خوردگي ناشی از فشارهای وارده‌ی خارجی
  2. مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه
  3. اتصالات لوله پلی اتیلن • مقاومت در برابر مواد شيميايي
  4. مقاوم دربرابر خوردگي و ساييدگي
  5. مقاومت عالي در مقابل ارتعاشات ناشي از زمين لرزه
  6. مقاوم در برابر زنگ زدگي

کاربرد لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری

لوله های پلی اتیلن 90 میلیمتری در تمامی صانیع و خدمات شهری و روستایی کاربرد داشته و فشار کاری غالب 10 تا 16 اتمسفر را تحمل می کند. ولی در مناطق کوهستانی و دارای شیب تند به علت حجم آب زیاد در لوله ها و پدیده برگشت آب میتواند تا ۱۶ اتمسفر نیز افزایش پیدا کند .

جهت بررسی دقیق قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری شرکت رتن کار می توانید با نمایندگی های فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری - قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری -  قیمت لوله پلی اتیلن گازی 90 میلیمتری -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن