لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری

پیش از بررسی قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری لازم است توضبحات مختصری در مورد فرایند انتقال آب داده شده ، تا اهمیت موضوع برای همه دوستان مشخص شده و بیش از پیش اهمیت لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن در صنعت آب مشخص شود . 

آب، شرط وجود حیات می‌باشد و اکثر قریب به اتفاق واکنشهای شیمیایی در محیط آبی صورت می‌گیرد. آب به علت پاره ای خواص ویژه اساسی نقش تنظیم کننده‌ ای در طبیعت داشته و آن را در برابر تغییرات ناگهانی دما حفظ می‌کند.

انتقال آب از منبع به مقصد با استفاده از لوله پلی اتیلن در چند سال اخیر رونق پیدا کرده است. لوله پلی اتیلن یکی از پر کاربردترین ابزار در کشاورزی هستند و قیمت لوله پلی اتیلن آبرسان در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قیمت لوله پل اتیلن آبیاری در بخش کشاورزی علاوه بر قیمت خود لوله به قیمت اتصالات پلی اتیلن و نازل ها نیز بستگی دارد.

شرکت رتن کار تولید کننده لوله پلی اتیلن آبرسان یکی از بهترین گزینه هایی است که برای خرید لوله پلی اتیلن آبیاری پیشنهاد می گردد. از این این رو میتوانید برای  اطلاع از قیمت محصولات رتنکار از طریق لینک های زیر دنبال کنید.

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن آبیاری

آبیاری در بخش کشاورزی به اشکال مختلفی تقسیم بندی می گردد: آبیاری کرتی، آبیاری هیدروفلوم، آبیاری تحت فشار که به آبیاری بارانی  و آبیاری قطره ای تقسیم می شود.. قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی به میزان زیادی به اتصالات پلی اتیلن آبیاری اختصاص می یابد.

قیمت اتصالات پلی اتیلن آبیاری قطره ای و ابیاری بارانی در شرکت رتن کار به سایز اتصالات ومیزان فشار متحمله توسط اتصالات بر می گردد.

جنس اتصالات در لوله پلی اتیلن آبیاری معمولا از پلی اتیلن و پروپینل است. این اتصالات پلی اتیلن اکثرا سایز اسمی معادل 16 میلیمتر داشته و فشار 4 اتمسفر (4 بار) را تحمل می کنند.

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری آبیاری قطره ای

قیمت لوله آبیاری قطره ای نسبت به قیمت لوله های آبرسان ارزان تر است. زیرا این لوله ها اکثر ابعاد کوچکی داشته و زمانی که از گرید های pe 100 تهیه گردند حتما ارزان قیمت تر می گردند.

برای آبیاری مزارع بزرگ زمانی که امکان جا به جایی نازل ها وجود نداشته باشد ازسیستم آبیاری قطره ای استفاده می گردد. در سیستم آبیاری قطره ای،  قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با فشار 4 بار معمولا بررسی می گردد

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری آبیاری قطره ای در شهر های ایران متفاوت است که شرکت رتن کار لیست قیمت خود رابه صورت زیر ارائه می دهد:


  1. قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در تهران
  2. قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در کرج
    3.
    قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در شیراز

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری 32 میلیمتر

لوله پلی اتیلن سایز 32 یکی از پر کاربردترین سایز لوله پلی اتیلن کشاورزی است. لوله پلی ایتلن 32 معمولا بر اساس دارای استاندارد های 14427 تولید شده و عمدتا این لوله ها به عنوان لوله پلی اتیلن فرعی در آبیاری و انتقال آب در باغات و زمین های زراعی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر عموما به صورت کلاف های 100 - 200 - 400 متری تعیین می شود و این لوله ها از طریق اتصلات پیچی به آسانی قابل اتصال هستند.
برا انتقال آب به منبع معمولا از لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری استفاده می شود. که این سایز لوله در لیست قیمت لوله آبیاری تحت فشار قرار نمی گیرد.

 

ویژگی لوله پلی اتیلن استاندارد آبرسان

استفاده از لوله پلی اتیلن در شبکه آبرسانی خانگی، صنعتی و کشاورزی روز به روز افزایش می یابد.

مزیت این لوله پلی اتیلن در ابعادمختلف بی شمار است که از مهمترین آنها قیمت لوله پلی اتیلن استاندارد آبیاری است. از مزایای بیشمار این لوله‌های پلی اتیلن به موارد زیر میتوان اشاره کرد :
1. مقرون به صرفه بودن و کم حجم
2. مقاوم در برابر پرتو ماورا بنفش, اسید و مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی
3. ساخته شده از بهترین مواد به منظور حصول اطمینان از کارکرد دقیق و طولانی مدت
4. بهترین انتخاب برای کشت‌های فصلی
5. قابليت نصب در عمق و سطح خاك
6. مقاوم در برابر كشش در هنگام نصب
7. وزن سبك
8. كمترين فضای لازم برای نگهداری در انبار
جهت بررسی قیمت دقیق لوله های پلی اتیلن آبیاری در شهر های مختلف با دفتر مرکزی شرکت رتن کار در کرج تماس حاصل فرمایید.

مشاوره قیمت لوله پلی اتیلن 

مشاوره قیمت اتصالات پلی اتیلن

 

 قیمت لوله پلی اتیلن آبرسان  -  قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری  -  قیمت لوله پلی اتیلن آبرسان - قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری -  قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری - قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار