قیمت لوله پلی اتیلن دو جداره فاضلابی

در این مقاله میخواهیم در مورد قیمت لوله پلی اتیلن دو جداره فاضلابی صحبت کنیم و درباره اهمیت و و کاربرد لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی صحبت کنیم . 

پیش از آغاز سخن کمی در این باره بیشتر خواهیم خواند.  وب سایت روتنکار میتواند به عنوان مرجعی برای معرفی خدمات و محصولات پلی اتیلن شامل لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن باشد. از این رو از شما درخواست داریم تا موارد زیر را دنبال کنید. 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن

آشنایی با لوله های پلی اتیلن فاضلابی

به مایعاتی که به‌ صورت پساب‌های خانگی و صنعتی باقی‌مانده‌اند فاضلاب گفته می‌شود. سیستم جمع‌آوری فاضلاب‌های خانگی و صنعتی دارای اهمیت بالایی است زیرا با نفوذ این فاضلابی‌ها به خاک صدمات جبران‌ناپذیر به همراه دارد.

سیستم فاضلاب با استفاده از لوله پلی‌اتیلن به جمع‌آوری این مایعات و پساب‌ها می‌پردازد. قیمت لوله پلی‌اتیلن فاضلابی در تمامی نقاط ایران و جهان دارای اهمیت می‌باشد.

زیرا دفع فاضلاب از دیرباز از مشکلات جوامع به حساب می آمده. دفع فاضلاب با استفاده از سیستم فاضلاب پلی اتیلن در دهه1960 در اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و در ایران در سال 1353 در شهرک اکباتان برای اولین بار استفاده شد.

امروزه نیز لوله پلی اتیلن فاضلابی بیش از بیش در سیستم فاضلابی استفاده می شود. شرکت رتن کار تولید کننده و ارائه دهنده قیمت انواع لوله پلی اتیلن فاضلابی در ایران می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره فاضلابی

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی تک جداره در پروژه هایی اهمیت دارد که نیازی به لوله دفنی نیست. زیرا لوله پلی اتیلن فاضلابی تک جداره نسبت به لوله پلی اتیلن تک جداره آبرسان دارای وزن کمتر و قیمتی مناسب‌ تر می‌باشند و این به جهت ضخامت و وزن پایین لوله های پلی اتیلن فاضلابی قابل بررسی است،

از این رو جهت عبور سیالات با ماهیت فاضلابی و پساب‌ها استفاده از لوله های پلی اتیلن فاضلابی تک جداره پیشنهاد می شود. قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی تک جداره به ابعاد و سایز اسمی لوله بستگی داشته و به شرح زیر است:


قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی تک جداره 50 میلیمتر
 60 میلیمتر
90 میلیمتر
 110 میلیمتر
125 میلیمتر
 160 میلیمتر
200 میلیمتر
 315 میلیمتر
400 میلیمتر
500 میلیمتر
630 میلیمتر


جهت خرید لوله های پلی اتیلن فاضلابی با ابعاد بالا و قیمت مناسب به دفتر مرکزی رتن کار تماس حاصل فرمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن گاروگیت فاضلابی

لوله های پلی اتیلن فاضلابی دو جداره در واقع همان لوله پلی اتیلن کاروگیت فاضلابی است  زمانی که دفع فاضلاب در مکان هایی است که نیاز به لوله دفنی دارد، و یا قرار است لوله پلی اتیلن فاضلابی 160 میلیمتر به بالا استفاده گردد،

لوله پلی اتیلن دو جداره پیشنهاد شده و در این پروژه ها قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی دو جداره اهمیت پیدا می کند. لازم به ذکر است که قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت به میزان زیادی به فشار متحمله لوله بستگی دارد.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی بر حسب اتمسفر به شرح زیر است:
قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی 3 اتمسفر
قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی 3.2 اتمسفر 
قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی 4 اتمسفر
قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی 6 اتمسفر


مواد مورد استفاده در ساخت لوله پلی اتیلن فاضلابی در گروه های پلی اتیلن سنگین HDPE و پلی اتیلن سبک LDPE در دست های PE 60 ، PE40 ، PE32 برای پلی اتیلن های سبک و PE63 ، PE80 ، PE100 برای پلی اتیلن سنگین تقسیم بندی می شوند .

امروزه به دلیل کیفیت و سبکی استفاده از لوله پلی اتیلن فاضلابی با مواد اولیه PE 80 و PE 100 جایگزین سایر مواد اولیه گردیده است ، از مزایای استفاده از گرید های بالاتر می توان به داشتن مقاومت بالا تر در فشار های کاری بالا و قطر خارجی مشابه ، داشتن مقاومت بالا تر و ضخامت کمتر علی رقم قطر خارجی یکسان در فشار های کاری مشابه ،صرفه جویی در هزینه با توجه به وزن کمتر اشاره نمود .

قیمت اتصالات پلی اتیلن فاضلابی

نحوه اتصال لوله پلی اتیل فاضلابی تک جداره و لوله پلی اتیلن فاضلابی دوجداره متفاوت است، زیرا برای اتصال لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت از دو جدار برای اتصال باید استفاده گردد.

به طور کلی برای اتصال لوله پلی اتیلن کاروگیت از سه روش استفاده می گردد:
استفاده از لوله پلی اتیلن کاروگیت با کوپلر و واشر
استفاده از لوله پلی اتیلن کاروگیت با جوش اکستروژنی
استفاده از لوله پلی اتیلن کاروگیت با جوش الکتروفیوژنی
در هر سه این اتصالات باید اطمینان حاصل شود که آب بندی لوله به طور کامل انجام می گیرد. قیمت اتصالات پلی اتیلن کاروگیت به میزان زیادی در قیمت لوله پلی اتیلن گاروگیت اثر دارد.

قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن فاضلابی

مزیت لوله های پلی اتیلن فاضلابی باعث شده که استفاده از این لوله پلی اتیلن روز به روز افزایش پیدا کند. قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی به میزان زیادی ه مواد اولیه، ابعاد و اندازه لوله و فشارمتحمله توسط لوله پلی اتیلن بستگی دارد و قیمت تمام شده لوله پلی اتیلن فاضلابی در شهر های مختلف نیز متفاوت است. زیرا قیمت نصب و اجرای لوله پلی اتیلن فاضلابی در شهر های مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی متغیر است.

شرکت رتن کار آماده ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیل فاضلابی در شهر های زیر می باشد:
قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در تهران

 

جهت کسب اطلاعات دقیق از قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن شرکت رتن کار با نمایندگی های فروش شرکت تماس گرفته و یا به صفحه تماس با ما، سایت مراجعه فرمایید.

بیشتر بدانید :

قیمت لوله های پلی اتیلن 

قیمت انواع اتصالات پلی اتیلن 

 لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی -  قیمت لوله پلی‌اتیلن فاضلابی - قیمت لوله پلی‌اتیلن فاضلابی - قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در تهران -  لیست قیمت لوله  پلی اتیلن کاروگیت رتن کار - قیمت لوله پلی اتیلن - لیست قیمت لوله پلی اتیلن