آشنایی با لوله پلی اتیلن 

لوله پلی اتیلن ویژگی هایی دارد که باعث شده بین مجریان طرح های انتقال پر مصرف شود. از جمله آنها قیمت پایین  نسبت به لوله فلزی و مقاومت در برابر خورندگی مواد شیمیایی همچنین در استحکلام بالا در زلزله و رانش زمین و در نتیجه طول عمر بسیار بالای آن میباشد.

روتن کار تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن  بوده و متناسب با نیاز صنایع توان تولید را داراست . برای آشنایی بیشتر با تولیدات این شرکت می توانید از طریق لینک های زیر اقدام به کسب اطلاعات کنید . 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

 

لیست قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار

یکی از دلایل و ویژگی های استفاده از لوله پلی اتیلن سبکی وزن و انعطاف پذیری آن می باشد . بنابراین در حمل و نقل و نصب این لوله های پلی اتیلن  مشکل چندانی وجود ندارد.و نکته ی مثبت دیگر این است که انعطاف پذیر بودن باعث مقاومت مناسب در برابر ضربه های احتمالی می شود .
دلیل دیگر نیاز نداشتن به تجهیزات زیاد برای نصب می باشد که این امر خود موجب کاهش قیمت لوله پلی اتیلن  نسبت به سایر لوله های مشابه می گردد. قیمت مناسب لوله پلی اتیلن نسبت به لوله های مشابه هم ویژگی دیگر آن می باشد .

که این ویژگی موجب طراحی و ساخت لوله ی پلی اتیلن با تحمل فشار بیشتر و قیمت پایین تر در شرکت رتن کار شده است . جهت کسب اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار با واحد فروش در کرج تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت انواع لوله پلی اتیلن رتن کار

شرکت تولیدی صنعتی رتن کار از سـال 1380 در زمینه تولیـد انواع لوله های پلی اتیلن و همچنین اتصالات پلی اتیلن در استـان البـرز شـروع به فعـالیت نمود. لوله پلی اتیلن تولیدی این شرکت به خاطر مشخصات فیزیکی و شیمیایی که دارد قابلیت این را دارد تا در تمامی صنایع از آنها استفاده گردد. ویژگی لوله های پلی اتیلن :

 1. حمل و نقل آسان
  2.  عدم خوردگی و زنگ زدگی 
  3. یکنواختی ضخامت جداره لوله پلی اتیلن 
  4. صاف و صیقلی بودن جداره داخلی و در نتیجه حداقل ته نشین شدن رسوبات 
  5. قابلیت انعطاف حتی در سرمای زیر صفر 
  6. نشکن و ترک برنداشتن در اثر و فشار خارجی 
  7.  سبکی وزن 
  8. عایق بودن در برابر حرارت 
  9. سهولت اتصال لوله پلی اتیلن به هم؛ یعنی نصب سریع و نیاز کمتر به وسایل اتصال 
  10. عدم لزوم ماشین آلات سنگین و حجیم جهت نصب و جوشکاری لوله پلی اتیلن 

تمامی ویژگی های ذکر شده در لوله پلی اتیلن رتن کار قابل مشاهده است از طرف دیگر قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار نیز مقرون و به صرفه است و کاربرد لوله ی پلی اتیلن رتن کار به شرح زیر است:

 1. قیمت لوله پلی اتیلن گازی
 2. قیمت لوله های پلی اتیلن کشاورزی
 3. قیمت لوله ی پلی اتیلن دوجداره و کاروگیت
 4. قیمت انواع لوله های پلی اتیلن آبیاری تحت فشار
 5. قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیت و فاضلابی  

 

قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب میلیمتر 

در زمان خرید و فروش، علاوه بر قیمت خرید و فروش لوله پلی اتیلن توجه به تکات دیگر ضروری است. در زمان خرید لوله پلی اتیلن معمولا سایز اسمی بر حسب میلیمتر و فشار متحمله لوله پلی اتیلن بر حسب بار یا اتمسفر، گرید مواد اولیه پلی اتیلن به همراه برند تولید کننده قابل مشاهده است.

 

قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب اینچ

گاهی فروشندگان لوله های پلی اتیلن لوله و اتصالات پلی اتیلن را با یکدیگر به فروش می رسانند به همین دلیل  چون اتصالات پلی اتیلن بر حسب اینچ بیان می گردند لوله ی پلی اتیلن نیز بر حسب اینچ بیان می شوند. 

قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب اتمسفر

فشار متحمله تا آنجایی اهمیت دارد که در زمان خرید و فروش آن ها ذکر می گردد. زیرا فشار علاوه بر تاثیر بر قطر لوله پلی اتیلن و تاثیر غیر مستقیم بر قیمت لوله های پلی اتیلن خود یکی از پارامتر هایی است که تعیین کننده کیفیت پلی اتیلن است. به همین جهت گاهی شرکت رتن کار لیست قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب فشار را ارائه می دهد:

 

قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب مواد اولیه 

گرید های مختلف پلی اتیلن که شرکت رتن کار از آنها در تولید لوله پلی اتیلن استفاده می کند سه نوع است. قیمت مواد اولیه در شرایط مختلف متفاوت بوده ودر نتیجه قیمت لوله پلی اتیلن تولید شده متفاوت می گردد.  لیست قیمت لوله پلی اتیلن بر حسب مواد اولیه به شرح زیر است:

 1. قیمت لوله پلی اتیلن pe100 قیمت لوله پلی اتیلن pe 80 قیمت لوله پلی اتیلن pe 40 

ولی به طور کلی  به صورت کیلویی به فروش می رسد و قیمت هر کیلو لوله پلی اتیلن رتن کار بر اساس موارد ذکر شده در بالا متغیر است.

قیمت لوله پلی اتیلن رتن کار در شهر های مختلف 

قیمت لوله پلی اتیلن در شهر های مختلف متفاوت است زیرا هزینه نصب و راه اندازی  در شرایط مختلف و کاربرد های مختلف و سایز های مختلف متفاوت می باشد.  جهت بررسی دقیق  با نمایندگان فروش شرکت در دفتر مرکزی کرج تماس حاصل فرمایید، و یا به صفحه در باره ما سایت مراجعه کرده و جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.