قیمت لوله پلی اتیلن  تک جداره در بوکان

شهر بوکان یکی از شهر های جنوبی استان آذربایجان غربی است که سومین شهر پر جمعیت این استان است که این شهر آب و هوایی معدل و کوهستانی دارد. این شهر با کمبود آب 100 لیتر بر ثانیه آب شرب شهری مواجه است.

29 درصد جمعیت روستایی این شهرستان نیز با کمبود شدید آب مواجه هستند. از این رو استفاده از لوله های پلی اتیلن و همچنین اتصالات پلی اتیلن در ای منطقه از کشور امار بالایی دارد. 

از این رو سوالات زیادی در این خصوص ایجاد می شود، که پاسخ به آن ها میتواند راهگشای کاربران سیستم باشد . 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

قیمت لوله پلی اتیلن 

 

 

فروش لوله پلی اتیلن  تک جداره در بوکان

برای انتقال آب از سد شهید کاظمی به روستای این استان از لوله پلی اتیلن تک جداره در قالب B.O.T استفاده می شود. شبکه جمع آوری فاضلاب نیز در این شهر و روستا های اطراف، نیز از دیگر مشکلات این استان است.

به همین جهت قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره و دو جداره از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. شرکت رتن کار تولید کننده لوله های پلی اتیلن آبرسان و فاضلابی تک جداره و دو جداره می باشد، که قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره در بوکان با لوله های پلی اتیلن دو جداره متفاوت است.

متقضیان فروش لوله پلی اتیلن تک جداره در بوکان میتوانند با دفتر مرکزی روتن کار در تماس باشند و سفارشات خود را ثبت کنند. 

 خرید لوله پلی اتیلن  تک جداره در بوکان

 

 

وزن لوله های پلی اتیلن تک جداره به ضخامت و نوع مواد اولیه بستگی دارد، به همین روی قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره متفاوت می گردد. این لوله ها فشاری بین 2 تا 40 اتمسفر را تحمل می کند که لوله هایی که فشاری بیش از 16 اتمسفر را تحمل می کننددر بازار به قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی معروف هستند.

 

کاربرد لوله پلی اتیلن تک جداره در بوکان

در شهرستان بوکان از این لوله ها بیشتر برای مصارف آبیاری کشاورزی تحت فشار استفاده می گردد. زمانی که بخواهند از لوله های پلی اتیلن با چگالی پایین استفاده گردد از گرید های pe 63 استفاده می شود.

این موضوع در قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره آبرسان  بسیار تاثیر گذار است. ولی در شهر بوکان به علت برودت هوا و مرتفع بودن بعضی مناطق از لوله های پلی اتیلن تک جداره چگالی بالا استفاده می گردد.

یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت لوله پلی اتیلن سایز اسمی لوله پلی اتیلن است که شرکت رتن کار ارائه دهنده لیست قیمت لوله پلی اتیلن به صورت زیر می باشد:

 1. قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در بوکان
 2. قیمت لوله های پلی اتیلن 32 میلیمتری در بوکان
 3. قیمتهای لوله پلی اتیلن 63 میلیمتری در بوکان
 4. قیمت لوله پلی اتیلن 90 میلیمتری در بوکان
 5. قیمت لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری در بوکان

گاهی این سایز اسمی در بازار بر حسب اینچ بیان می شود که لیست قیمت به صورت زیر میشود:

 1. قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچی در بوکان
 2. قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچی در بوکان
 3. قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچی در بوکان
 4. قیمت لوله های پلی اتیلن 5 اینچی در بوکان

قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره  در شهر بوکان با توجه به کاربرد آنها، بسته به نوع مواد اولیه، میزان اتمسفر متحمله و ویژگی های ذکر شده تعیین می گردد.

قیمت لوله های پلی اتیلن فاضلابی در بوکان

در روستا های شهر بوکان مشکلات فاضلاب حیاتی و مهم است به همین دلیل قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در شهر بوکان اهمیت بالایی دارد. به علت اینکه فاضلاب های روستایی شهر بوکان صنعتی نیستند و مواد شیمیایی کمتری دارند از لوله پلی اتیلن فاضلابی با چگالی بالا استفاده نمی شود.

ولی به طور کل در انتقال فاضلاب معمولا از لوله های دو جداره استفاده میشود که مقاومت بالایی به سایش دارند. این لوله ها معمولا به صورت سفت و حلقوی هستند و به لوله های کاروگیت معروف هستند. فشار متحمله توسط این لوله ها بین 2 تا 40 اتمسفر است از مهمترین ویژگی های لوله های پلی اتیلن کاروگیت 

 1. صافی سطح داخلی و جلوگیری از رسوب
 2. مقاوم در برابر اشعه ماوراء بفش UV
 3. وزن سبک و نصب آسان
 4. انتقال روان سیال
 5. آببندی عالی از روش آببندی ویژه bell-socket spigot
 6. هزینه های نصب پایین
 7. مقاومت مکانیکی بالا در برابر بارهای خارجی

قیمت اتصالات و جوشکاری در شهر بوکان

به علت آب و هوای شهر بوکان جوشکاری و دستمزد جوشکار در قسمت های مختلف شهر متفاوت است. قیمت جوشکاری در شهرک فرهنگیان و نقاط مرتفع شهر بوکان بلا تر است، زیرا هم ارتفاع این قسمت ها بالا است و زمین سنگلاخی و نصب لوله پلی اتیلن مشکل است.

قیمت اتصالات پلی اتیلن در شهر بوکان مانند لوله ها تعیین می گردد. اتصالات پلی اتیلن بسته به فشار پروژه تعیین می گردد. در مواقعی که فشار وارده تا 10 اتمسفر است از اتصالات الکتروفوژن استفاده می شود. دیگر اتصالات پلی اتیلن اتصالات پیچی و اتصالات جوشی است.

قیمت اتصالات پلی اتلین بسته به نوع مواد اولیه، فشار متحمله و دیگر و ویژگی است.شرکت رتن کار علاوه بر بوکان در تمامی شهر های ایران دارای نمایندگی بوده و آماده ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن به صورت زیر می باشد:

 1. قیمت لوله پلی اتیلن در تهران
 2. قیمت لوله پلی اتیلن در یزد
 3. قیمت لوله پلی اتیلن در کرج
 4. قیمت لوله پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان
 5. قیمت لوله پلی اتیلن در خوزستان
 6. قیمت لوله پلی اتیلن در جیرفت
 7. قیمت لوله پلی اتیلن در آذربایجان شرقی
 8. قیمت لوله پلی اتیلن در کرمان
 9. قیمت لوله پلی اتیلن قم

صاف و صيقلي بودن جداره داخلي و خارجي ,عدم رسوب گيري و افت فشار بسیار کم ناشی از اصطکاک سطح داخلی از مهمترین ویژگی های در لوله ها و اتصالات آبرسان و فاضلابی شرکت رتن کار در شهر بوکان است.

در شهر بوکان قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره و قیمت لوله های پلی اتلن دو جداره فاضلابی اهمیت دارد. جهت بررسی دقیق قیمت این لوله ها در شهر بوکان با نمایندگی های فروش شرکت رتن کار تماس حاصل فرمایید.

  قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره در بوکان - قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره در بوکان - لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت هر کیلو لوله پلی اتیلن رتن کار