قیمت اتصالات پلی اتیلن | قیمت اتصالات پلی اتیلن فشار قوی

 

خرید و فروش و قیمت اتصالات پلی اتیلن بر اساس اطلاعاتی است که شرکت تولیدی لوله پلی اتیلن بر روی آن ثبت کرده است. مواد اولیه یا گرید پلی اتیلن، قطر اسمی یا قطر بر حسب میلیمتر، ضخامت دیواره، فشار متحمله توسط لوله پلی اتیلن و وزن لوله پلی اتیلن، از مواد ثبت شده در زمان خرید و فروش است.

تمامی موارد ذکر شده در قیمت لوله پلی اتیلن و همچنین قیمت اتصالات پلی اتیلن تاثیر گذارند. فشار های وارده بر لوله پلی اتیلن شرکت رتن کار بر حسب بار بسته به موارد مصرف لوله و قطر آن به ترتیب ۴ اتمسفر ( بار )، ۶ اتمسفر ( بار )، ۱۰ اتمسفر ( بار )، ۱۲٫۵ اتمسفر ( بار )، ۱۶ اتمسفر ( بار ) می باشد.

لوله پلی اتیلن شرکت رتن کار که فشار بالا تر از 16 بار را تحمل می کنند به لوله پلی اتیلن فشار قوی معروف هستند. این لوله پلی اتیلن فشاری بین 16 تا 32 اتمسفر را متحمل می شوند و قطر بیشتر داشته و وزن بالا تر و قیمت لوله و اتصالات به همان نسبت بالا تر می رود.

 قیمت لوله  پلی اتیلن فشار قوی شرکت رتن کار با توجه به متد های جدید و استفاده از گرید pe100 تولید می شوند و کاهش وزن داشته و کاهش قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی را به همراه دارد.

قیمت اتصالات پلی اتیلن بر اساس کاربرد های مختلف به شرح زیر می باشد.

  1.  اتصالات پلی اتیلن فشار قوی گازی
  2.  اتصالات پلی اتیلن فشار قوی آبرسان
  3.  اتصالات  پلی اتیلن فشار قوی تک جداره
  4. اتصالات فشار قوی فاضلابی
  5.  لوله پلی اتیلن فشار قوی تحت فشار

تمامی موارد ذکر شده در رابطه با فشار متحمله توسط لوله پلی اتیلن یکی از اصلی ترین پارامترهای تعیین قیمت اتصالات پلی اتیلن است.

قیمت اتصالات پلی اتیلن فشار قوی

یکی از مهمترین عواملی که در قیمت پروژه های لوله پلی اتیلن تاثیر گذار است قیمت اتصالات پلی اتیلن است.

این اتصالات شامل موارد ذکر شده در زیر هستند که می بایست در هنگام بهره گیری از خدمات و سرویس های وابسته به پلی اتیلن به آن ها توجه داشت. 

  1. اتصالات پیچی فشار قوی
  2.  اتصالات جوشی فشار قوی
  3.  اتصالات آبیاری قطره ای
  4.  اتصالات فاضلابی جوشی
  5.  اتصالات گازی الکتروفوژن

 قیمت اتصالات پلی اتیلن تابعی از محیط بوده و به شرایط نصب بستگی دارد. هر کدام از این اتصالات پلی اتیلن یک فشار خاص را می توانند تحمل کنند که بسته به نوع این فشار تقسیم بندی شده اند. قیمت اتصالات پلی اتیلن به ویژگی های اتصالات پلی اتیلن بستگی دارد، این اتصالات مقاومت در برابر مواد شیمیایی, خوردگی وساییدگی وارتعاشات ناشی از زمین لرزه، فشار و ضربه و زنگ زدگی دارند.

انعطاف پذيري بالا وهزینه بسیار پائین نصب واجرا و عدم نیاز به صاف وصیقلی بودن جداره داخلی وخارجی ,عدم رسوبگیری و افت فشار بسیارکم ناشی ازاصطکاک سطح داخلی ماشين آلات سنگین در زمان اجرای خطوط لوله‌های پلی اتیلن می باشد.

اتصالات پلی اتیلن انواع مختلفی دارند که هر کدام از این اتصالات قیمتی متفاوت دارند در ادامه به برسسی قیمت انواع اتصالات پلی اتیلن می پردازیم.

 

قیمت اتصالات پلی اتیلن پیچی فشار قوی


اتصالاتی که بدون نیاز به جوش و از طریق مادگی لوله ها را به یکدیگر متصل می کند به اتصالات پیچی معروف هستند. قیمت اتصالات پلی اتیلن پیچی فشار قوی به میزان زیادی به فشار متحمله اتصالات بستگی دارد. اتصالات پیچی فشار قوی قادرند تا فشار 10 بار را در سیستم های تحت فشار تحمل کنند. اجزاء اتصالات پیچی شامل: بدنه اتصال، اورینگ، فلنج بوشینگ، نگه دارنده و بدنه اتصال، می باشد. علاوه بر قیمت پایین اتصالات پیچی در اجرای پروژه که کار را تسهیل بخشیده اند، اتصالات پیچی قابلیت استفاده مجدد داشته و این اتصالات را پس از نصب می توان چندین بار استفاده کرد، و این خود دلیلی بر مقرون و به صرفه بودن این اتصالات است.

استفاده از سیستم های روز و استفاده از مواد اولیه جدید باعث کاهش قیمت اتصالات پیچی فشار قوی پلی اتیلن گردید، و این کاهش قیمت باعث کاهش قیمت لوله پلی اتیلن شده و باعث شده تا در انشعابگیری از این اتصالات استفاده شود. جهت انشعابگیری اتصالات پیچی انشعابات مختلفی رامیتوان استفاده کرد: سه راه ساده، سه راه ناف دنده، زانو، اتصال نر، اتصال ماده کمربند، چهارراه.

قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی

قیمت اتصالات جوشی فشار قوی پلی اتیلن بسته به ابعاد و اندازه اتصالات است که این ابعاد و اندازه بسته به سفارش مشتری تغییر می کند. فشار متحمله اتصالات جوشی 4،6،10،16 اتمسفر بوده و با گرید های PE100،PE80 پلی اتیلن تولید می گردد.

اتصالات جوشی پلی اتیلن تحت استاندارد DIN 16963 تولید و کیفیت محصولات در آزمایشگاه کارخانه به طور دقیق زیر نظر بخش کنترل مورد تست قرار میگیرد. در پروژه های لوله پلی اتیلن با اتصالات جوشی قیمت جوشکاری و دستمزد جوشکار به هزینه اتصالات فشار قوی اضافه می گردد.

دستمز جوشکار نیز بستگي به مهارت جوشكار، كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و رعايت اصول جوشكاري دارد. جوشكاري لوله پلی اتیلن و اتصالات جوشی لوله پلی اتیلن لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion)معمولا انجام می پذیرد.

قیمت اتصالات پلی اتیلن الکتروفوژن گازی 

در انتقال خطوط گازی از اتصالات الکتروفوژن استفاده می شود. قیمت اتصالات الکتروفوژن بسته به نوع جوش آن دارد، جوش خطوط گازی در این روش از نوع جوش الکتروفوژن است که در این روش حرارت به شکل داخلی و از طریق جریان الکتریکی ایجاد می گردد. در این روش استحکام حاصله از جوش از روش های دیگر بالا تر است. مزیت قیمت اتصالات الکتروفوژن در ایمنی بالا و حذف موانع و تعمیرات است عایقبندی این اتصالات 100 درصد بوده و ایمنی آن مربوط به مقاومت در برابر زلزله و رانش زمین می باشد.
شرکت رتن کار از سال 82 تولید کننده انواع لوله ها و اتصالات پلی اتیلن با نشان استاندارد و گواهی نامه می باشد. جهت بررسی قیمت لوله و قیمت اتصالات پلی اتیلن در تمامی شهر ها با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

جهت بررسی دقیق قیمت انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی و همچنین قیمت اتصالات پلی اتیلن با سایز های مختلف و  با کاربرد های متفاوت و اندازه های متفاوت با دفاتر مرکزی شرکت رتن کار در شهر کرج تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط با لیست قسمت لوله پلی اتیلن فشار قوی:

قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن فشار قوی - لیست قسمت لوله و اتصالات فشار قوی - قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری  تحت فشار - لیست قیمت لوله پلی اتیلن - قیمت لوله پلی اتیلن -  لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در تهران

 

قیمت لوله پلی اتیلن