قیمت لوله کشی کاروگیت در استان البرز شرکت رتن کارشرکت رتن کار به عنوان یکی از متخصص ترین شرکت های لوله کشی کاروگیت در استان البرز آماده است تا با کادری مجرب و تجربه ای چند ساله از سال 1380 تا کنون کلیه خدمات جوشکاری و لوله کشی  کاروگیت شما را به عهده گیرد.


اطلاعاتی بیشتر در مورد لوله کشی های کاروگیت رتن کار :


عمده انتقال فاضلاب شهری توسط لوله های دفنی در زمین انجام می گیرد . لوله های کاروگیت بدلیل طراحی آنها دارای مقاومت حلقوی مناسب جهت اعمال بارهای وارده درزیر زمین با حداقل شیب و کمترین وزن ممکن که سبب کاهش قیمت لوله و نهایتاً هزینه کمتر ، انتقال سیال را بعهده دارند. پلی اتیلن و پلی پروپیلن دارای خواص لازمه و طول عمر بالا و تامین خواسته های بشر در انتقال فاضلاب که کمترین خوردگی توسط گازها و  اسیدهای   فاضلابی  را  شامل می گردد را دارد. تنوع تولید این لوله ها با اتصالات مربوطه ، بخش گسترده ای از  انتقال  فاضلاب را در کشور بعهده دارد.
انتقال فاضلاب شهری –صنعتی
انتقال گاز رسانی
انتقال شبکه آبرسانی
انتقال هوا
انتقال مایعات نفتی وصنعتی
انتقال آب های زه کشی 

مزایای لوله های کاروگیت


 •  مقاومت حلقوی بالا
  •    سبکی وزن ،قیمت ارزان ، حمل ونقل راحت ، نصب آسان
  •    انعطاف پذیری : مقاومت در برابر رانشها و زمین لرزه ، عدم شکستگی لوله در برابر فشارهای وارد
  •    مقاومت شیمیایی بالا : عدم خوردگی داخلی توسط گارهای فاضلابی ، عدم خوردگی لایه بیرونی
  •    آبندی مناسب لوله و اتصالات مربوطه و عدم نفوذ ریشه گیاهان
  •    تعمیر و نگهداری آسان و کم هزینه


قیمت لوله کشی کاروگیت شرکت رتن کار چقدر است ؟


با توجه به این که حجم کار ها با یکدیگر متفاوت است و سو استفاده برخی از شرکت های دیگر از نام های مشابه شرکت رتن کار از درج قیمت لوله کشی کاروگیت در استان البرز و دیگر شهرها در وب سایت رسمی رتن کار معذوریم و جهت استعلام قیمت و هزینه لوله کشی کاروگیت به بخش تماس با ما رتن کار مراجعه نمایید.